Każdy detal, który składa się na styl francuskich it-girls, może stać się inspiracją. Ulubione sukienki Francuzek, buty, torebki i inne elementy garderoby są pod naszą stałą obserwacją. Na nich jednak nie koniec. Obok tych najbardziej rzucających się w oczy ubrań i dodatków są także inne akcesoria, które także mają wpływ na efekt końcowy. Analizując w ten sposób ich styl nie można pominąć ulubionej biżuterii Francuzek. Opisywaliśmy ją już nie tylko w ogólnym podsumowaniu. Jakiś czas temu opisaliśmy ulubione naszyjniki Francuzek. Potem wzięliśmy pod lupę kolejne błystki. W efekcie powstał artykuł o ulubionych kolczykach Francuzek. Teraz przyszła kolej na następny przegląd wybieranej przez nie biżuterii. Ulubione pierścionki Francuzek to przynajmniej 7 trendów, które zdobią ich palce w każdym sezonie. Są uniwersalne i ponadczasowe, więc świetnie wpisują się w ich charakterystyczny styl. Sprawdź, które pierścionki można zaleźć w szkatułkach na biżuterię Francuzek.

Ulubione pierścionki Francuzek – Pierścionek z małym oczkiem

Dodatki i akcesoria, które pojawiają się w stylizacjach Francuzek to na ogół dość proste modele. Z tego powodu na liście ulubionych pierścionków Francuzek nie zabrakło minimalistycznych modeli z pojedynczym oczkiem. Jeden kamień zamocowany na delikatnej obrączce w zupełności im wystarcza. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby towarzyszyły mu inne ozdoby. Francuzki chętnie noszą kilka podobnych pierścionków jednocześnie dla spotęgowania efektu. Przeplatają je także z obrączkami. W efekcie pomimo że dużo się dzieje, to wcale nie ma mowy o przesadzie.

Ulubione pierścionki Francuzek – Pierścionek z kamieniem

Pierścionek z kamieniem i to niekoniecznie małych rozmiarów to kolejna wersja ozdoby na palec ze stylizacji Francuzek. Tego typu błyskotki nie mają szczególnych ram. Każdy może wybrać taki model, który najlepiej trafia w jego gust. W końcu wypracowany przez lata nonszalancki styl Francuzek bazuje właśnie na ich swobodnym podejściu do mody. Nie ma zatem znaczenia, czy pierścionek zostanie ozdobiony kamieniem szlachetnym czy półszlachetnym. Liczy się wrażenie, które zrobi na noszącej go fashionistce, a w dalszej kolejności również na osobach, które spotka na swojej drodze.

Ulubione pierścionki Francuzek – Obrączka

Z uwagi na słabość Francuzek do delikatnych ozdób i noszenia kilku pierścionków jednocześnie, mocne miejsce w ich szkatułkach z biżuterią zajmują obrączki. Nie tylko te gładkie przypominające najbardziej klasyczną wersję tych ślubnych. Obrączki Francuzek mogą być o wiele bardziej fantazyjne. Nie jest wykluczona tu zabawa formą, rzeźbienia i inne zabiegi, które odmienią okrągły kawałek jednego z metali. Przykłady? Kilka z nich prezentujemy poniżej. Okazuje się bowiem, że w kolekcjach polskich marek z biżuterią nie brakuje fantazyjnych obrączek, które można zauważyć też na palcach Francuzek.

Ulubione pierścionki Francuzek – Pierścionek z kryształem

Pierścionek z kryształem lub kryształkami to kolejna wariacja na temat słabości Francuzek do ozdobnych oczek. Bezbarwne lub kolorowe szkiełka mają zapewnioną mocną pozycję w ich stylizacjach w każdym sezonie. W jakiej wersji można je zobaczyć najczęściej? Na szczęście nie ma jednej, która pozwalałby nam nawiązać do stylu Francuzek. Wybór nie jest ograniczony, bo same fashionistki znad Sekwany wybierają różne odsłony takiej biżuterii. Na ich palcach może pojawić się pierścionek z pojedynczym i okazałym kryształem lub z wieloma drobnymi kryształkami.

Ulubione pierścionki Francuzek – Pierścionek z medalionem

Wśród ulubionych naszyjników Francuzek są medaliony. Zawieszki stylizowane na stare monety lub inne amulety noszą w każdym sezonie. Symboliczna tarcza z ozdobą może jednak pojawić się nie tylko na łańcuszku zdobiącym ich szyje. Pierścionek z medalionem to także jedna z propozycji prosto z ich szkatułek z biżuterią. W kolekcjach można znaleźć bez trudu wiele modeli wpisujących się w ten trend. Każdy z nich może mieć z góry przypisane znaczenia lub pozostawiać dowolność interpretacji noszącej jej osobie. Poniżej czekają oba warianty do wyboru.

Ulubione pierścionki Francuzek – Złoty pierścionek

Który kolor najczęściej można zobaczyć na palcach Francuzek? Nie ma wątpliwości, że fashionistki znak Sekwany nic nie muszą. Oznacza to, że nie mają z góry narzuconej wersji złotej lub srebrnej. Oglądając jednak ich zdjęcia, nie można mieć wątpliwości, że jedną z nich faworyzują. Mowa o złotej biżuterii, a więc również o złotych pierścionkach. Nie ma znaczenia, czy mówi tu o metalowych obrączkach, czy pierścionkach, które mają dodatkowe ozdoby w postaci kamieni lub kryształów. Baza przeważnie jest zdominowana przez złoto.

Zobacz także:

Ulubione pierścionki Francuzek – Pierścionek XXL

Minimalistyczne podejście do biżuterii to nie jedyne, z którym spotkamy się w stylizacjach Francuzek. Maksymalizm także nie jest im obcy. Duże pierścionki XXL można zobaczyć w ich zestawach w każdym sezonie. Czasami stawiają na pojedynczy akcent tego typu, a innym razem zakładają kilka wielkich pierścieni jednocześnie. Która opcja jest najlepsza? O tym najlepiej zadecydować samemu. Idąc za głosem własnego stylu bez trudu wybierzemy błyskotki, które już zostaną w naszych szkatułkach na biżuterię i będą nam towarzyszyć w każdym sezonie.