Kasia Struss – to nazwisko znają wszyscy w branży mody. I to nie tylko w Polsce, ale również (a może nawet „przede wszystkim”) za granicą. Pochodząca z kraju nad Wisłą modelka ma na swoim koncie liczne współprace z topowymi projektantami oraz projektantkami, markami, jak również magazynami modowymi. Wiele osób uważa ją za ikonę stylu i uosobienie naturalnego piękna. Od pewnego czasu Kasia Struss skupia się na swoim życiu prywatnym. W 2018 roku została mamą. I to właśnie jej córeczka, Ala, pozwoliła zrozumieć modelce, jak ważna jest w naszym życiu natura (w tym naturalna pielęgnacja), a także dodała jej odwagi i motywacji do stworzenia własnej marki kosmetycznej. Dziś – niewiele ponad rok po debiucie ala natural beauty na rynku beauty – sprawdzamy, jak dba o siebie Kasia Struss i co ma w swojej kosmetyczce. 

Asia Twaróg: Czym jest dla Ciebie self-care?

Kasia Struss: Self-care jest to dla mnie  dbanie o swoje wnętrze, a także zdrowie psychiczne i fizyczne. I dbanie o cerę oczywiście :)

Jak wygląda twoja wieczorna rutyna pielęgnacyjna?

Rezerwuje ten czas tylko dla siebie, zapalam świeczki w łazience i celebruję skórę. Zaczynam od łagodnego oczyszczania twarzy, następnie aplikuje peeling i później w odpowiedniej kolejności tonik, serum i krem. Czasami  krem i serum zastępuje olejkiem jojoba i wykonuję długi masaż. Potęguje on działanie kosmetyków, a także relaksuje i pomaga przygotować się do zdrowszego snu. 

Jakich kosmetyków używasz do makijażu na co dzień?

Na co dzień się nie maluję, ale jak już coś nakładam to maskara i korektor na niedoskonałości.

Zobacz także:

Twoje TOP 3 marki kosmetyczne, to…?

ala natural beauty of course :) , Byredo za ich fenomenalne perfumy i świeczki, Aesop za świetne mydełka!

Najważniejszy produkt w twojej kosmetyczce, to…?

Korektor Tom Ford, Skin stick (ala natural beauty), eyeliner od Charlotte Triburry.

Ulubiona pomadka?

Nie używam pomadek, nie mam do nich cierpliwości ;) Wielofunkcyjny Skin stick chroni moje usta i nadaje piękny naturalny połysk.

Ulubione perfumy?

Na obecna chwilę Mixed Emotions Byredo

Gorąca kąpiel czy zimny prysznic?

Gorąca kąpiel.  

Make-up no make-up czy wyrazisty makijaż?

Oba!

Jak dbasz o włosy?

Wcieram w końcówki olejek jojoba.

Używasz beauty akcesoriów na co dzień? Jeżeli tak, to jakich?

Tak, wszelakie rollery do twarzy od eazylivin , jedwabne gumki do włosów i jedwabne pokrowce na poduszki od By Dariia Day.