Vanessa Hudgens i Cole Tucker spotykają się od końca 2020 roku. Niedługo później potwierdzili swój związek na Instagramie dodając słodkie zdjęcie w Walentynki. Teraz ich relacja weszła na wyższy poziom, ponieważ para zaręczyła się po dwóch latach razem! Gwiazda podzieliła się właśnie romantycznymi fotografiami z tego momentu i pokazała pierścionek! Jego rozmiar robi wrażenie.

Vanessa Hudgens pochwaliła się swoim pierścionkiem zaręczynowym. Jest naprawdę imponujący

Aktorka znana z filmów „High School Musical” i baseballista właśnie potwierdzili swoje zaręczyny na Instagramie!

TAK. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi – brzmi podpis pod łączonym postem zakochanych.

Para wstawiła wspólne zdjęcie z Paryża. Vanessa pokazuje palec z pierścionkiem, a jej ukochany przytula ją od tyłu. W tle widzimy panoramę Paryża z Wieżą Eiffla. Drugie zdjęcie przedstawia dłoń 34-latki. Na palcu widnieje oczywiście ogromny pierścionek zaręczynowy. Rozmiar diamentu naprawdę robi wrażenie. Aktorka zrobiła zdjęcie w ten sposób, że po raz kolejny w tle widoczna jest Wieża Eiffla, co nadaje jeszcze bardziej romantycznego klimatu. Wygląda na to, że zaręczyny odbyły się w Paryżu. W końcu jest to przecież to miasto zakochanych!

Gwiazda z dumą nosi swój pierścionek. W tym tygodniu została również sfotografowana podczas spotkania ze swoją rodziną. Na jej palcu oczywiście widniał pierścionek z owalnym diamentem.

Para jest przeszczęśliwa i totalnie zakochana. Niedługo więc szykuje się ślub! Gratulujemy i życzymy jeszcze więcej radości. Zobaczcie kim jest wybranek Vanessy oraz w jaki sposób się poznali. 

 

 

Zobacz także: