Vanessa Hudgens i Cole Tucker spotykają się od końca 2020 roku. Niedługo później, a konkretnie w walentynki potwierdzili swój związek na Instagramie, dodając urocze zdjęcie. Teraz ich relacja weszła na wyższy poziom, ponieważ para zaręczyła się. Gwiazda podzieliła się właśnie romantycznymi fotografiami z tego momentu i pokazała pierścionek z diamentem. Jego rozmiar robi wrażenie.

Vanessa Hudgens pochwaliła się swoim pierścionkiem zaręczynowym. Jest naprawdę imponujący

Aktorka znana z filmów „High School Musical” i baseballista właśnie potwierdzili swoje zaręczyny na Instagramie. Para wstawiła wspólne zdjęcie z Paryża. Vanessa Hudgens pokazuje palec z pierścionkiem, a jej ukochany przytula ją od tyłu. W tle widzimy panoramę Paryża z Wieżą Eiffla. Drugie zdjęcie przedstawia dłoń 34-latki. Na palcu widnieje oczywiście ogromny pierścionek zaręczynowy. Rozmiar diamentu naprawdę robi wrażenie. 

TAK. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi – brzmi podpis pod łączonym postem zakochanych.

Wszystko wskazuje na to, że zaręczyny odbyły się w Paryżu. Było bajkowo, nie bez przyczyny stolicę Francji tak często okresla się mianem miasta zakochanych. 

Vanessa Hudgens i Cole Tucker planują ślub?

Para jest przeszczęśliwa i totalnie zakochana. Natomiast zaręczyny wywołały lawinę spekulacji, jak również pytań o ewentualny ślub. Kiedy (jeśli w ogóle) para stanie na ślubnym kobiercu? Cóż, Vanessa Hudgens i Cole Tucker nie ujawniają szczegółów. Jednak możemy się domyślać, że plany są na bardzo wczesnym etapie zaawansowania. Zanim więc zobaczymy ich w ślubnych stylizacjach, warto poznać historię ich związku. O relacji aktorki oraz sportowca pisałyśmy tutaj: