Włoski zespół Måneskin to bez dwóch zdań jedno z największych objawień muzycznych ostatnich lat. Grupa zyskała międzynarodowy rozgłos za sprawą występu podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji, który okazał się zwycięski dla artystów. Od tego czasu grupa muzyczna z charakterystyczną muzyką i nietypowym (dla niektórych kontrowersyjnym) stylem bycia podbiła serca fanów i fanek nie tylko we Włoszech, ale i na świecie. I choć najczęściej mówi się o Måneskin w kontekście wokalisty grupy, Damiano David, niemałe zamieszanie wokół siebie robi również basistka zespołu, czyli Victoria De Angelis. Pochodząca z Rzymu 23-latka regularnie wywołuje falę kontrowersji swoimi kreacjami scenicznymi oraz wyzywającymi fotografiami publikowanymi w sieci. Co więcej, artystka nie kryje się ze swoją orientacją seksualną, która w chrześcijańskich i konserwatywnych Włoszech nadal budzi oburzenie opinii publicznej. 

Kiedy zaczęłam umawiać się z dziewczynami czułam, jak się ludzie na nas gapią. Coś takiego może sprawić, że poczujesz się niezręcznie, nawet jeśli to i tak nic wielkiego w porównaniu z tym, przez co przechodzą inni. Wolałabym jednak czuć się zupełnie swobodnie. Włochy są nadal bardzo konserwatywnym krajem. Są bardzo katolickie i wiele osób nadal wierzy, że homoseksualizm to grzech. Dlatego wiele osób nie może się z tym pogodzić. Mam nadzieję, że młodsze pokolenia mają bardziej otwarte umysły i nawet jeśli są religijne to okazują większy szacunek i tolerancję względem ludzi innej orientacji. Myślę, że tak zaczyna się dziać we Włoszech, ale to wymaga czasu – wspomniała jakiś czas temu w rozmowie z „The Big Issue”.

Dziś gwiazda estrady wydaje się nie przejmować już opinią innych. 23-latka została bowiem przyłapana na gorących pocałunkach z partnerką w samym sercu Rzymu.

Victoria De Angelis z Måneskin ma nową partnerkę. Kim jest ukochana artystki?

Victoria De Angelis od niedawna nie jest już singielką. Serce basistki zespołu Måneskin jest obecnie zajęte przez brazylijską modelkę Lunę Passos. Dziewczyny wybrały się niedawno na wakacje na Ibizie wraz z Thomasem i Ethanem, czyli gitarzystą i perkusistą grupy muzycznej, gdzie cała czwórka niejednokrotnie została przyłapana przez paparazzi na wspólnej zabawie.

Kilka dni temu artystka i modelka wybrały się natomiast na randkę w Rzymie, z którego pochodzi De Angelis. Para nie szczędziła sobie czułości podczas posiłku w popularnej włoskiej knajpce. Zresztą, zobaczcie sami i same.

fot. East News /RIFI/BackGrid UK

Wygląda na to, że w życiu zawsze coś się kończy, a coś zaczyna. W końcu nie tak dawno dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się o rozstaniu Damiano ze swoją wieloletnią partnerką,Giorgią Soleri. Jak myślicie, Vic i Luna przetrwają próbę czasu? A może to tylko wakacyjny romans w stylu hot girl summer?

 

Zobacz także: