Nie ukrywamy, że Victoria Beckham i David Beckham to jedna z naszych ulubionych par w show-biznesie. Od 24 lat tworzą udane małżeństwo. Osoby, które ich obserwują (np. w sieci) prawdopodobnie zauważyły, że wyglądają na bardzo szczęśliwych. Poza tym są bardzo rodzinni. Mają czwórkę dzieci – Brooklyna, Cruza, Romeo i Harper. W lipcu córka projektantki oraz sportowca obchodzi urodziny. Przyjęcie urodzinowe już się odbyło. A jego temat przewodni zaskakuje.

Harper Beckham ma już 12 lat. To najmłodsze dziecko Victorii Beckham i Davida Beckhama

Harper Beckham to jedyna córka Victorii Beckham i Davida Beckhama. Dziewczynka, która jest najmłodsza z rodzeństwa, przyszła na świat 11 lipca 2011 roku. To znaczy, że ma już 12 lat. Z racji (bardzo) młodego wieku projektantka i sportowiec rzadko zabierają ją na wydarzenia branżowe. Choć, oczywiście, zdarzają się wyjątki. Co więcej, od czasu do czasu publikują jej zdjęcia w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. 

Victoria i David Beckhamowie zorganizowali córce zaskakujące przyjęcie urodzinowe 

Ostatnio Victoria Beckham zrelacjonowała na swoim oficjalnym profilu we wspomnianej aplikacji imprezę urodzinową Harper. Jak dowiadujemy się z galerii zdjęć, tym razem Beckhamowie świętowali w kameralnym – rodzinnym gronie. Miejsce, w którym odbyło się przyjęcie, a także jego temat przewodni robią wrażenie. Popularny klan spotkał się bowiem w Prada Cafe w Londynie. A jubilatka otrzymała prezent kupiony właśnie w tym włoskim domu mody. Ze zdjęć opublikowanych przez jej mamę możemy wnioskować, że dziewczynka bardzo dobrze się bawiła. I właśnie to się liczy.

Harper Seven ma już 12 lat!!! (prawie) – napisała Victoria Beckham w opisie postu na Instagramie. – Prada party dla Harper Seven. Szykownie.

Niestety na imprezie urodzinowej Harper Beckham zabrakło Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz Beckham, czyli jej najstarszego brata oraz jego żony. Powód ich nieobecności nie jest znany.