Święto kina w Wenecji trwa w najlepsze! To w zasadzie jedna z niewielu międzynarodowych imprez, która jednak odbywa się w 2020 roku. Organizatorzy zadbali jednak, by zasady reżimu sanitarnego był przestrzegane i nawet największe gwiazdy musiały się do nich dostosować – odpowiednie odległości na czerwonym dywanie i obowiązkowe maseczki przed wejściem na czerwony dywan. Wśród osób, które stawiły się na 77. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji jest m.in. Weronika Rosati.

Zobacz także: Polacy w zagranicznych filmach i serialach. Natalia Klimas w „Plotkarze”, Weronika Rosati jako żona Nicolasa Cage'a i kto jeszcze?

Weronika Rosati na Festiwalu Filmowym w Wenecji w kreacji Pinko

Wczoraj aktorka pojawiła się po raz drugi na czerwonym dywanie w trakcie trwania tegorocznej imprezy. Tym razem wybrała się na galę filmu Nomadland z Frances McDormand i na czerwonym dywanie zaprezentowała szyk i klasę. Weronika Rosati postawiła na czarną, tiulową sukienkę Pinko, ogólnodostępnej i popularnej włoskiej marki. Do tego dobrała czarne sandałki na szpilce, klasyczną torebkę Chanel na łańcuszku, delikatną srebrną biżuterię oraz masywny naszyjnik ze złotym krzyżem wysadzanym kamieniami. Jak można dowiedzieć się z Instagrama aktorki – należał on wcześniej do jej idolki, Elizabeth Taylor. Sukienka, w której pojawiła się Rosati dostępna jest w internetowym sklepie marki Pinko w cenie 2510 zł, ale udało nam się znaleźć kilka podobnych, acz tańszych modeli:

Weronika Rosati kilka dni temu pojawiła się też na premierze filmu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta Śniegu już nigdy nie będzie, która miała właśnie miejsce podczas 77. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Nasza Kobieta Roku Glamour 2019 zagrała w produkcji wraz z Mają Ostaszewską, Agatą Kuleszą oraz Katarzyną Figurą. Z kolei w roli głównej zobaczyć możemy Aleca Utgoffa, którego możecie kojarzyć z serialu... Stranger Things. Więcej o filmie pisaliśmy przy okazji ogłoszenia, że „Śniegu już nigdy nie będzie” jest polskim kandydatem do Oscara! Rosati pojawiła się na premierze produkcji wraz z m.in. Mają Ostaszewską oraz reżyserami i scenarzystami, czyli Michałem Englertem i Małgorzatą Szumowską. Zaprezentowała się wówczas w kreacji projektu swojej mamy Teresy Rosati i – jak zawsze – zachwycała. Sprawdźcie w galerii na górze!