Wersow, a dokładnie Weronika Sowa, to polska youtuberka, która ostatnio została ogłoszona najbardziej wpływową influencerką. Sprawdź, jak wygląda jej działalność w mediach społecznościowych oraz życie prywatne!

Kim jest Wersow?

Weronika Sowa to youtuberka, którą z sieci znamy jako Wersow. Jej ogromna popularność w internecie sprawiła, że influencerka dołączyła do Ekipy Friza. Teraz nie jest jednak tylko członkinią założonej przez niego grupy, ale także jego narzeczoną.

Wersow radzi sobie w internecie nawet lepiej niż jej życiowy partner, a przynajmniej tak wynika z rankingu opracowanego przez magazyn „Forbes”. Na liście najbardziej wpływowych influencerów w 2021 roku Wersow zajęła pierwsze miejsce. Po piętach depcze jej jednak ukochany, który zajął drugą lokatę. Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o gwieździe internetu!

Wersow – wiek

Kiedy Wersow ma urodziny? Weronika Sowa urodziła się 31 sierpnia 1996 roku. Obecnie ma 25 lat.

Wersow – Instagram

Wersow jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Influencerka prowadzi kilka profili. Jeden z nich ma na Instagramie @wersow. W tej aplikacji śledzi ją 2,7 miliona obserwatorów i obserwatorek. Ta platforma służy jej nie tylko do celów zawodowych. Na publikowanych zdjęciach możemy oglądać także kadry z życia prywatnego. Fotografie z wakacji, uwiecznione chwile z narzeczonym i inne urywki z jej napiętego kalendarza. Instagram Wersow to zatem jedno z głównych miejsce, w którym warto szukać informacji na temat ulubionej influencerki.

Wersow – TikTok

Wersow cieszy się ogromną popularnością także na TikToku. Konto, na którym zamieszcza filmiki, śledzi 2,2 miliona fanów i fanek. Natomiast same materiały wideo zdobywają wielokrotnie więcej wyświetleń. Nagrania, na których występuje solo lub z innymi influencerami, za każdym razem wzbudzają ogromne zainteresowanie. Wspólne tańce i odegrane scenki przynoszą Wersow coraz większą oglądalność.

Wersow – YouTube

YouTube Wersow także zgromadził liczne grono fanek i fanów. Obecnie kanał influencerki subskrybuje prawie 2,2 miliona osób. Internetowa gwiazda zamieszcza tam różnorodne filmiki. Prowadzi także stałe cykle. Jednym z nich jest „Czy to prawda, że...”. Jej gośćmi i gościniami są inni influencerzy i influencerki, których odpytuje o prywatne i zawodowe sprawy. Często właśnie jej kanał jest miejscem, w którym z pierwszej ręki można zasięgnąć informacji na temat nurtujących nas kwestii z życia ulubionych twórców internetowych. Świetnym przykładem jest rozmowa Wersow z Nowciaxem, w której zdradził jej szczegóły dotyczące jego związku z Kasią Mikołowicz.

Zobacz także:

Wersow – chłopak

Wersow jest zaręczona z Frizem. Weronika Sowa i jej narzeczony (Karol Wiśniewski) nie podzieli się tą informacją od razu. Fala spekulacji zaczęła jednak przybierać na sile, bo influencerka nie rozstawała się z charakterystycznym pierścionkiem, który wszystkim wyglądał na zaręczynowy.

Ostatecznie para zdecydowała się jednak nie trzymać fanek i fanów dłużej w niepewności. 28 sierpnia 2021 roku oficjalnie potwierdzili swoje zaręczyny. Youtuber poprosił Wersow o rękę podczas ich pobytu na Santorini, gdzie wybrali się, żeby świętować trzecią rocznicę swojego związku.

Wersow – Fame MMA

Wersow miała wziąć udział w gali Fame MMA i stanąć w oktagonie naprzeciw innej influencerki. Na razie jednak do tego nie doszło. Czy Wersow będzie walczyć w Fame MMA? Tego na razie nie wiadomo, ale dynamiczna kariera youtuberki przynosi kolejne ciekawe projekty, więc być może w przyszłości pojawi się także propozycja dla fanów i fanek walk.

Wersow Store – sklep influencerki

Wersow Store to sklep internetowy, w którym można znaleźć ubrania z kolekcji influencerki. Modele oferowane fankom i fanom świetnie współgrają ze stylem Wersow. Dzięki temu można tam zamówić rzeczy, które nie tylko sygnuje idolka, ale faktycznie modele odpowiadające tym z jej szafy. Dopasowane sukienki, wygodne dresy, T-shirty z nadrukami, a także stroje kąpielowe i akcesoria sprostają wymaganiom jej obserwatorów i obserwatorek. Logowane ubrania i dodatki podkreślają także zamiłowanie do Wersow i jej internetowej działalności.

Wersow – książka

Wersow stale rozbudowuje portfolio oferowanych produktów. Obok ubrań i akcesoriów w jej sklepie możemy znaleźć także książkę, a właściwie notes, który będziemy uzupełniać na podstawie pomysłów youtuberki. „Wersow. Mój kreatywny dziennik” – to specjalna pozycja dla wszystkich fanek i fanów influencerki, którzy chcą sami stać się autorami. Dziennik, długopis i kilka kolorowych zakreślaczy pozwolą na stworzenie ciekawego planera czasu. Wewnątrz znajdują się pola do wypełnienia na wzór „złotych myśli” sprzed lat, a także make-up challenge, miejsce na własny ranking youtubowych filmów i wiele innych stron dedykowanym różnym zagadnieniom.