W nadchodzącą niedzielę (7 marca) opublikowany zostanie szczery wywiad, który Oprah Winfrey przeprowadziła z Meghan Markle i księciem Harrym. Trwająca ponad dwie godziny rozmowa już teraz wzbudza wiele emocji (nie tylko) wśród fanek oraz fanów pary, jak również rodziny królewskiej. A to ze względu na dwa trailery, które od kilku dni krążą po sieci. Nie ma wątpliwości, że Meghan Markle i książę Harry ujawnią (przynajmniej) kilka niewygodnych dla brytyjskiej monarchii faktów. Jak dotąd rodzina królewska nie wyraziła swojego – oficjalnego stosunku do wywiadu księżnej i księcia Sussex. Natomiast serwis Page Six zdradził, co o całej aferze sądzą księżna Kate i książę William. Słowa informatora portalu mogą cię zaskoczyć!

Kate Middleton i książę William odcinają się od afery z Meghan Markle i księciem Harrym w rolach głównych?

Jak poinformował serwis Page Six, Kate Middleton i książę William nie chcą brać udziału w aferze, w którą zaangażowani są Meghan Markle oraz książę Harry. Po publikacji wspomnianego już wywiadu oczy całego świata (po raz kolejny) zwrócą się na rodzinę królewską. Według informatora portalu, księżna i książę Cambridge obawiają się (dość niewygodnej) uwagi. Nie chcą dolewać przysłowiowej oliwy do ognia. Co więcej, cała sprawa podobno negatywnie wpływa na samopoczucie starszego syna księżnej Diany. 

Księżna Kate, książę William oraz ich dzieci: książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis spędzili ostatnie miesiące w posiadłości Norfolk. Informator serwisu Page Six przyznał, że (w przeciwieństwie do Meghan Markle i księcia Harry’ego) słuchają doradców, którzy towarzyszą im na co dzień. I wszystko wskazuje na to, że właśnie ich zdaniem lepiej nie udzielać komentarza w sprawie związanym z wywiadem przeprowadzonym przez który Oprah Winfrey. 

„Nie chcą brać udziału w tej telenoweli – to jak oglądanie Elizabeth Hurley w The Royals” – dodało źródło serwisu Page Six.

Informator wspomnianego już portalu przyznał również, że księżna Kate i książę William „są otoczeni dobrocią”. Mogą liczyć na wsparcie m.in. rodziców księżnej Cambridge, a także jej rodzeństwa: Pippy Middleton oraz Jamesa Middletona. Z kolei relacje księcia Williama i księcia Harry’ego wciąż nie są najlepsze. Okazuje się, że ich kontakt ogranicza się do wymiany kilku wiadomości za pośrednictwem komunikatora What’s App