Spekulacjom nie było końca! Mówiło się, że para albo ponownie wybierze jeden z czterech kierunków świata, albo nazwie dziecko na cześć jakiejś marki lub nieżyjącego już członka rodziny. Opcji było wiele, ale tej chyba nie obstawiał nikt. Dziś Kim Kardashian rozwiała wszelkie wątpliwości i podzieliła się ze światem informacją, jak nazywa się maleństwo.
 

Chicago West – trzecie dziecko Kim Kardashian i Kanye Westa

Celebrytka i Kanye West przed kilkoma dniami zostali rodzicami drugiej dziewczynki, ale dotyczące jej informacje stopniowo przekazują opinii publicznej. 37-latka na swoim blogu potwierdziła narodziny córki i podziękowała surogatce, dzięki której mała przyszła na świat. Kim ze względów zdrowotnych nie dałaby rady urodzić naturalnie kolejnego potomka. Ryzyko doniesienia ciąży było zbyt duże i wiązało się z zagrożeniem życia.

Dziś w kolejnej notce świeżo upieczona mama zdradziła, że jej druga córka otrzymała imię Chicago. Dziewczynka została nazwana tak na cześć miasta, w którym wychowywał się i dorastał jej tata, Kanye West. Oprócz tego Kim wyjawiła dokładną datę narodzin, czyli 15 stycznia 2018, o godzinie 12:47 (lokalny czas Los Angeles) oraz wagę maluszka: 7lbs 6oz, czyli ok. 3,34 kg.

We wpisie gwiazda reality show Keeping Up with The Kardashians odniosła się także do kwestii wynajęcia surogatki. Przyznała, że to dla niej bardzo trudne doświadczenie i nikt nie ma pojęcia jakie to uczucie nie móc nosić pod sercem własnego dziecka. Ludzie, którzy twierdzą, że to pójście na łatwiznę, bo nie trzeba borykać się ze wszystkimi uciążliwymi objawami ciąży, zmianami nastrojów czy w końcu z trudnościami porodu, są w błędzie. To doświadczenie okazało się szczególnie bolesne ze względu na to, że pozostałą dwójkę dzieci urodziła samodzielnie. Kim i Kanye są już rodzicami 4-letniej North i 2-letniego Sainta. Podoba Wam się połączenie Chicago West?

Zobacz także: Kylie Jenner w ciąży – nowe zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości! >>>