Pierwszy sezon programu „Prince Charming Polska” dobiegł końca. Po kilku tygodniach rywalizacji, w której w sumie wzięło udział piętnastu charyzmatycznych uczestników, tytułowy „książę” wybrał osobę, z którą chciałby kontynuować znajomość poza programem. Kto zdobył serce przystojnego Jacka Jelonka? Wiemy! Sprawdźcie, co dokładnie wydarzyło się w finałowym odcinku programu TTV i Player.pl.

„Prince Charming Polska” – co się działo w finale pierwszej edycji show?

W finałowym odcinku pozostało już tylko trzech panów – Oskar, Marek i Oliwer. Podczas rejsu, który zorganizował dla nich Jacek, z programem pożegnał się Oskar.

Oskar, najmniej widzę naszą przyszłość razem - przyznał tytułowy „Prince Charming”.

Nie wychodzę bez miłości, wychodzę bez księcia. Wychodzę na pewno bardziej pewny siebie - skomentował Oskar.

Decyzja Jacka oznaczała, że podczas wieczornej ceremonii, zostali już tylko Oliwer i Marek. Co do powiedzenie mieli panowie, którzy pozostali w grze o zwycięstwo?

Z Markiem dogaduję się dobrze, oczywiście jest ta kwestia, komu z nas uda się być z Jackiem, ale myślę, że zrobimy to w kulturalny sposób - powiedział Oliwer.

Jeśli chodzi o Oliwera, to godny mnie przeciwnik. Na pewno będzie ciężko, współczuję Jackowi, że musi wybrać - wyznał Marek.

Zobacz także:

Dwóch najsilniejszych kandydatów do końca nie wiedziało, który ma większe szanse. Jeszcze przed ceremonią Jacek zaprosił każdego z nich na ostatnią randkę, by porozmawiać w cztery oczy. Sądził, że takie spotkanie pomoże mu rozwiać wątpliwości.

Targają mną różne emocje, ciężko jest je wszystkie przyswoić - wyznał Jacek. - Serce wali mi jak dzwon, z jednej strony nie chcę nikogo zranić, a wiem, że tak się stanie, a z drugiej jestem podekscytowany tym, że zacznie się coś nowego w moim życiu - dodał książę.

„Prince Charming Polska” – kogo wybrał Jacek Jelonek?

Jak można się było spodziewać, dla Jacka nie była to łatwa decyzja. Jeszcze na godzinę przed finałową ceremonią nie wiedział, czy i w ogóle kogoś wskaże. Zgodnie z zasadami, książę mógł się bowiem wstrzymać z wyborem. Okazuje się jednak, że o jego decyzji zaważyło... przeznaczenie.

Nie wiem, czy to był jakiś znak, ale jadąc tutaj, usłyszałem w radio piosenkę. I jak zamknąłem oczy, to zobaczyłem twarz któregoś z was. I poczułem takie ciepło w środku, dotarło do mnie, że jeden z was jest bardzo blisko - wyznał Jacek, przed ogłoszeniem swojego wyboru.

Okazało się, że serce Jacka skradł Oliwer Kubiak i to właśnie on został zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu „Prince Charming”. 25-latek z Trójmiasta od początku był jednym z faworytów Jacka, ale równie silnym, co jego przeciwnik, Marek. Pomiędzy panami od dawna iskrzyło. Warto też dodać, że to właśnie Oliwer  jako pierwszy wyznał Jackowi miłość.

Jesteście zaskoczeni decyzją Jacka?