Aktorskie wersje kultowych animacji Disneya to już trend, który panuje od dawna. Doczekaliśmy się choćby takich produkcji jak Kopciuszek (2015), Piękna i Bestia (2017), Dumbo (2019) czy Aladyn (2019), a w przygotowaniu jest już Mała Syrenka. Teraz okazuje się, że studio Disney ma też w planach aktorski remake Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków, który wyreżyseruje Marc Web, twórca 500 dni miłości. Wiemy również, kto zagra główną rolę, czyli tytułową Śnieżkę! 

Powstanie aktorski remake „Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków”. Kto zagra Śnieżkę?

Serwis Deadline poinformował, że rola Śnieżki w aktorskiej wersji Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków przypadła Rachel Zegler, co szybko sama potwierdziła na swoim instagramowym profilu. „No więc… dzień dobry, marzenia się spełniają” – napisała młoda aktorka w poście prezentującym screen artykułu na serwisie Deadline.


I trzeba przyznać, że kariera 20-latki nabrała zawrotnego tempa, bo niebawem zobaczmy ją w filmie Shazam: Fury of the Gods, a jeszcze w tym roku w innym remake’u – West Side Story w reżyserii Stevena Spielberga. Warto dodać, że do roli Mariii została wyłoniona spośród 30 tysięcy kandydatek, a o angażu zdecydowały jej niesamowite zdolności wokalne. Również one przekonały producentów Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków. I nie dziwimy się! Próbkę umiejętności Rachel Zegler możecie odsłuchać poniżej. 

A co jeszcze wiemy o samej produkcji? Zdjęcia mają ruszyć w przyszłym roku, a za piosenki, jakie usłyszymy w filmie, odpowiedzialni są Benj Pasek i Justin Paul, którzy współpracowali m.in. przy La La Land. Aktorska wersja Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków ma opierać się na fabule doskonale znanej wam z animacji Disneya. Czekacie?