Życie uczuciowe Wiktorii Gąsiewskiej na celowniku mediów

Wiktoria Gąsiewska ostatnio nie znika z nagłówków. Od czasu głośnego rozstania z Adamem Zdrójkowskim temat życia uczuciowego aktorki powraca w mediach jak bumerang. Gwiazdę młodego pokolenia łączono do tej pory m.in. z tancerzem Jakubem Lipowskim oraz ze znanym z programu „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” Wojtkiem Golą. Plotki o zażyłych relacjach Wiktorii ze wspomnianymi mężczyznami okazały się jednak mocno przesadzone. 

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz

Podczas gdy internauci doszukiwali się dowodów na rzekomy romans Wiktorii Gąsiewskiej z właścicielem federacji Fame MMA, w sieci pojawiły się kolejne interesujące doniesienia na temat sercowych spraw aktorki. Okazało się bowiem, że w ostatnim czasie 23-latka mocno zbliżyła się do swojego kolegi z planu serialu „Barwy szczęścia”.

Co ciekawe, tym razem krążące w mediach plotki okazały się prawdą. Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz zaskoczyli dziennikarzy, pojawiając się razem na uroczystej gali z okazji 30-lecia Telewizji Polsat w Operze Narodowej w Warszawie. Podczas swojego debiutu na czerwonym dywanie jako para nie tylko nie szczędzili sobie czułych gestów, ale i chętnie pozowali obecnym na wydarzeniu fotoreporterom do wspólnych zdjęć. 

Wiktoria Gąsiewska mówi o nowym związku

Jeszcze przed wejściem na salę koncertową, gdzie odbywał się huczny event Polsatu, Wiktoria Gąsiewska zgodziła się udzielić wywiadu. Unikająca zazwyczaj poruszania przed kamerą tematów osobistych celebrytka tym razem była wyjątkowo skoro do zwierzeń. Aktorka zdradziła, dlaczego zdecydowała się w końcu publicznie pokazać ze swoim nowym chłopakiem.

Pomyślałam, że jest to fajna gala, na którą mogłabym zabrać osobę, która nie dość, że sprawia uśmiech na mojej twarzy, to jeszcze pomoże mi z sukienką – powiedziała w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl.

Wiktoria zdradziła, jak jej początkowo czysto zawodowa relacja z Jasperem przerodziła się w coś więcej niż przyjaźń.

To się stało bardzo naturalnie. Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu. Najpierw na planie, później poza planem. Spotykaliśmy się jako znajomi i tak to wszystko się ułożyło, że dobrze nam razem – zdradziła.

Następnie reporter show-biznesowego serwisu zapytał Gąsiewską o to, co daje jej obecność nowego partnera.

Zobacz także:

Spokój ducha. To jest coś, czego mi brakowało przez długi czas. A teraz jak to mam, to wiem wiem, że to jednak jest bardzo ważne – wyjaśniła.

Zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej i Jaspera Sołtysiewicza z gali 30-lecia Polsatu możecie obejrzeć w naszej galeriii.