Winnie Harlow należy do grona najpopularniejszych modelek na świecie. Jednak wiele osób lubi obserwować nie tylko jej poczynania zawodowe (na wybiegach czy zdjęciach z kampanii popularnych marek), ale również działania w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie regularnie publikuje nowe posty. Pokazuje swoją codzienność, a przy okazji dzieli się pomysłami na stylizacje i, po prostu, inspiruje. Jeśli cenicie jej styl, mamy dla was ekscytujące wieści. 29-letnia gwiazda modelingu z Kanady ma w swojej szafie ubrania od polskiej marki. 

Winnie Harlow postawiła na total look od polskiej marki

Do sieci trafiło zdjęcie Winnie Harlow w ultra stylowym zestawie składającym się z marynarki z charakterystycznym wiązaniem w talii i szortów o równie ciekawym designie. To propozycje Leo Season, czyli polskiej marki, o której robi się coraz głośniej. W kraju, a także poza jego granicami. Jej twórcy stawiają na stonowane kolory i oryginalne formy, dzięki czemu osiągają zgodne z trendami efekty, ale jednocześnie wyróżniają się na tle innych firm. 

Niestety zarówno marynarka, jak i szorty są już wyprzedane na oficjalnej stronie internetowej brandu. Natomiast warto zainspirować się lookiem Winnie Harlow. Bo, powiedzmy sobie szczerze, połączenie, na które zdecydowała się modelka, sprawdzi się w wielu sytuacjach. Mniej, a także bardziej oficjalnych - w zależności od akcesoriów, po jakie sięgniemy. 

Winnie Harlow, Jenna Dewan i inne gwiazdy kochają polskie marki

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały, że Winnie Harlow nie jest jedyną znaną osobą, która sięgnęła ostatnio po ubrania od Leo Season. Jennie Dewan też się spodobały. Przypomnijmy, że gwiazdy, celebrytki, modelki i influencerki uwielbiają również projekty od Magdy Butrym. Projektantka ma naprawdę wiele fanek. Wśród nich są m.in. Hailey Bieber, siostry Kardashian-Jenner, Gigi i Bella Hadid, Rihanna oraz Jennifer Lopez. Takie brandy jak The Odder Side, Vanda Novak, LaMania czy PLNY Lala także mogą pochwalić się sukcesami na rynku międzynarodowym.