Kilka miesięcy temu informowałyśmy, że trwają prace nad nową wersją Atomówek, czyli kultowej kreskówki o trzech dziewczynkach z super mocami. Jak się jednak okazuje, nie jest to jedyna – uwielbiana przez nas w dzieciństwie produkcja, która już niebawem powróci w zupełnie innym wydaniu. Już na początku przyszłego roku na platformie Netflix pojawi się bowiem serial aktorski inspirowany Winx Club – włoską animacją o pięciu czarodziejkach, uczennicach szkoły z internatem w Alfei, gdzie nie tylko uczą się jak korzystać ze swoich mocy, ale również zmagają się z problemami dorastających dziewczyn. Sprawdź, co już wiemy o serialu Przeznaczenie: Saga Winx i na kiedy zaplanowano premierę!

Przeznaczenie: Saga Winx – o czym jest nowy serial Netflix? 

Wczoraj do sieci trafił zwiastun Przeznaczenie: Saga Winx, czyli nowego serialu oryginalnego Netflix inspirowanego włoską kreskówką o pięciu czarodziejkach: Bloom, Stelii, Florze, Musie oraz Tecnie. Szczegóły produkcji nie są jeszcze znane. Z trafilera (możesz go obejrzeć w naszej galerii - na górze strony) dowiadujemy się jednak, że podobnie jak w oryginalnej wersji Winx Club, uczennice szkoły z internatem w Alfei będą musiały nauczyć się kontrolować swoje moce i mądrze z nich korzystać. Zapowiada się naprawdę interesująco! Na ekranie zobaczymy m.in. Abigail Cowen, Elishę Applebaum oraz Hannah van der Westhuysen. Jednym z twórców i showrunnerem produkcji jest natomiast Brian Young, który ma na swoim koncie m.in. pracę nad Pamiętnikami wampirów

Przeznaczenie: Saga Winx – data premiery

Kiedy Przeznaczenie: Saga Winx zadebiutuje na platformie Netflix? Już niedługo! Premierę serialu zaplanowano na początek przyszłego roku, a konkretnie na piątek 22 stycznia 2021 roku. Nie możemy się doczekać. A Ty? 

Netflix: nowości na grudzień 2020. Co warto obejrzeć? >>>