Wiosenne buty Skandynawek to tylko jeden z dodatków na tę porę roku, który można podpatrzeć w ich stylizacjach. Chcąc znaleźć uniwersalne i ponadczasowe elementy garderoby warto analizować każdy detal składający się na ich zestawy. Kolejne na liście mogą być wiosenne torebki Skandynawek. Ich zamiłowanie do minimalizmu mocno odbija się właśnie w tych dodatkach, które kupione raz są inwestycją na lata. Jakie fasony, wielkości, kolory i konkretne detale najczęściej trafiają do wiosennych stylizacji Skandynawek? Obserwacja fotografii ich zestawów publikowanych w mediach społecznościowych jasno wskazuje, że o tej porze roku mają słabość przede wszystkim do 7 modeli torebek. Każda może być świetną inspiracją. W końcu nieśmiertelne rozwiązania, które można zatrzymać już na zawsze to przyszłościowa opcja, którą może docenić każdy.

Wiosenne torebki Skandynawek – Shopperka

Prosta i pojemna torebka wydaje się idealnie oddawać ducha skandynawskiego stylu. Z jednej strony mamy bowiem minimalistyczny design, który pasuje do wszystkiego. Z drugiej nie można jej odmówić także praktycznego podejścia, które jest dodatkowym plusem. Wiosenne torebki Skandynawek to zatem zestawienie, w którym nie może zabraknąć shopperki. Jakie modele tego typu najczęściej można zobaczyć w ich stylizacjach? Uniwersalny i ponadczasowy charakter zawsze podbija neutralna kolorystyka. Oznacza to, że czarna shopperka lub nawet model w wersji brązowej albo beżowej w ich odczuciu mają ogromną przewagę nad barwnymi wersjami. Idąc ich śladem za każdym razem warto stawiać na niezawodną klasykę.

 

 

Wiosenne torebki Skandynawek – Bagietka

W szafach Skandynawek znajdziemy też włoski akcent i to o typowo francuskiej nazwie. Chodzi bowiem o bagietkę. Czyli niewielką torebkę na krótkim pasku do zarzucenia na ramię. Tego typu dodatki są niezwykle uniwersalne, a dopasowanie ich do dowolnej stylizacji nie stanowi żadnego problemu. Nie dziwi zatem fakt, że Skandynawki uwielbiają bagietki i potwierdzają to swoimi wiosennymi stylizacjami. Pozostaje tylko jedna kwestia. Jaka odsłona tego dodatku przemawia do nich najbardziej? Tu zaskoczenia nie ma. Skandynawki stawiają bowiem głównie na czarne bagietki. Te pasują do ich eleganckich stylizacji do biura, do casualowych zestawów z jeansami na co dzień i do sukienek na wieczorne wyjście. Wystarczy zatem kupić ją raz i nosić w kółko do wszystkiego.

 

 

Zobacz także:

Wiosenne torebki Skandynawek – Worek

Skandynawska torebka na wiosnę? Worek. Prosty fason z charakterystycznym ściągaczem na górze idealnie wpisuje się w skandynawski minimalizm. Nie ma znaczenia, czy tłem dla niego stanie się garnitur, sukienka czy dres. W przypadku uniwersalnych torebek z szaf Skandynawek każdy zestaw jest dobry. Niezawodne rozwiązania to w końcu podstawa ich filozofii. Skoro zamiast dziesięciu torebek można mieć jedną do zadań specjalnych, to dlaczego nie skorzystać i nie zaoszczędzić pieniędzy oraz miejsca w szafie. Jeżeli z listy wiosennych modeli Skandynawek właśnie ten wydaje się najlepszy, to na szczęście znalezienie go w wersji, która będzie pasować do wszystkiego, wcale nie jest trudne. Poniżej propozycja polskiej marki Mako.

 

 

Wiosenne torebki Skandynawek – Hobo bag

Hobo bag, a więc model z półokrągłą górą, to także jedna z wiosennych torebek Skandynawek. Co wyróżnia ją poza konkretnym fasonem na tle pozostałych? Właściwie niezbyt wiele. Skandynawki są bowiem wierne swojemu podejściu do mody i przeważnie stawiają na bezpieczną klasykę. Czarna torebka to zatem przeważnie numer jeden, kiedy decydują się na nowy dodatek. Jeżeli punktem wyjścia w większości przypadków jest kolor i to w połączeniu z minimalistycznym designem, to same fasony są głównym czynnikiem różnicującym modele, które ostatecznie trafiają do ich zestawów. Czarna hobo bag może być zatem mała, średnia lub duża. W tym przypadku pozostaje pełna dowolność, bo kluczowy jest sam fason.

 

 

Wiosenne torebki Skandynawek – Torebka do ręki

Obserwując stylizacje, które skandynawskie it-girls publikują w mediach społecznościowych, naszą uwagę zwracają nie tylko konkretne modele i kolory, ale również detale. Jednym z charakterystycznych elementów, który powtarza się w ich zestawach, są krótkie rączki. Takie torebki do ręki to pewniaki w szafach kapsułowych Skandynawek. Z uwagi na to, że w tym przypadku kluczowy jest sposób noszenia, to reszta detali schodzi na dalszy plan. Ostatecznie wybór może zatem paść na torebkę XXS lub pojemną shopperkę. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia do mody, które zawsze powinno być wyznacznikiem tego, czy dana rzecz faktycznie pasuje do naszej szafy i powinna do niej trafić.

 

 

Wiosenne torebki Skandynawek – Pikowana torebka

Pikowana torebka kojarzy się przede wszystkim z francuskim domem mody Chanel. Tego typu modele zdobyły jednak międzynarodowe uznanie i są popularne w różnych zakątkach świata. Wśród ulubionych torebek Skandynawek również nie mogło ich zabraknąć. Czym wyróżniają się te wybierane przez nie? Dużego zaskoczenia nie ma. Pikowane torebki w czarnym kolorze to odsłona tego dodatku, po którą sięgają najczęściej. Ma to ogromną zaletę, bo wybierając właśnie taki model, mają pewność, że będzie pasował do wszystkiego zawsze i wszędzie. Taka torebka to bowiem uniwersalny i ponadczasowy element garderoby, który można nosić na co dzień i na specjalne okazje. Pasuje jak ulał do wiosennej szafy kapsułowej Skandynawek.

 

 

Wiosenne torebki Skandynawek – Kolorowa torebka

Skandynawski minimalizm, z którym kojarzy się przede wszystkim Szwedki i Norweżki, ściera się nieustannie z bardzo kolorowym stylem Dunek. Jeżeli podsumowujemy najpopularniejsze modele w całym regionie nie możemy zatem zapomnieć też o nich. Kolorowa torebka to ich ulubiony dodatek na każdą porę roku. Wiosną, kiedy zdecydowanie chętniej sięgamy po barwne elementy garderoby, zyskują jednak szczególnego znaczenia. Wystarczy jeden taki dodatek, żeby podrasować cały zestaw. Pozostaje tylko znalezienie najlepszego koloru, który nie będzie hitem z wybiegów, a naszym świadomym wyborem. Dzięki dopasowaniu do własnego stylu nawet taka kolorowa torebka nigdy nas nie zawiedzie i będzie mogła stale pojawiać się w stylizacjach.