Dorota Gardias znana jest przede wszystkim jako prezenterka pogody. Sympatyczna pogodynka już nie raz udowodniła jednak, że posiada o wiele więcej talentów niż umiejętność sprawnego wskazywania odpowiednich miejsc na wirtualnej mapie w programie na żywo i uśmiechanie się do kamery. Nie jest tajemnicą, że urodzona w 1980 roku gwiazda kanałów Grupy TVN ma za sobą karierę modelki oraz... świetnie tańczy. Wiosną 2009 roku w parze z ukraińskim tancerzem Andrejem Mosejcukiem zwyciężyła w finale dziewiątej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Piękna prezenterka próbowała także swoich sił jako aktorka dubbingowa. Największą sensację wzbudził jednak zdecydowanie udział Doroty Gardias w pierwszej polskiej edycji programu „Mask Singer”. Wiosną 2022 roku widzowie nie tylko przekonali się, że jest ona prawdziwym zwierzęciem scenicznym, ale także dowiedzieli się, że potrafi naprawdę nieźle śpiewać. Po tym, jak się okazało się, że to ona kryła się pod kostiumem Róży, wiele osób zaczęło nawet namawiać ją do tego, aby na poważnie spróbowała swoich sił w muzyce.

Liczne sukcesy zawodowe niestety nie zawsze szły u niej w parze ze szczęściem w życiu osobistym. Dorota Gardias ma za sobą już kilka poważnych związków, które niestety nigdy nie kończyły się zbyt dobrze.

Dorota Gardias i Konrad Skóra

Dorota Gardias wyszła za mąż w wieku zaledwie 22 lat. Jej małżeństwo z Konradem Skórą, pilotem śmigłowców, przetrwało niecałą dekadę. Para sfinalizowała swój rozwód w 2011 roku. Jedną z przyczyń rozpadu związku podobno był fakt, że z biegiem lat para wyraźnie oddaliła się od siebie – dosłownie i w przenośni. Prezenterka zaczęła bowiem robić coraz większą karierę w Warszawie, podczas gdy jej wybranek, wojskowy, miał swoją jednostkę w Łodzi.

Dorota Gardias i Konrad Skóra na gali rozdania Telekamer (2010) / fot. AKPA

Dorota Gardias i Patryk Kalski

Jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich 2011 roku był ślub Agnieszki Popielewicz (dziś Hyży) i Mikołaja Wita. 6 sierpnia na hucznej ceremonii w Białej Rawskiej zjawiła się plejada znanych osobistości ze świata rozrywki, kultury i mediów. W tłumie gości, którzy przeszli po czerwonym dywanie (!) znaleźli się m.in. Cezary Pazura, Olivier Janiak i Karolina Malinowska, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Teresa Rosati oraz Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki. Zastanawiacie się, czemu w ogóle o tym wspominamy? Otóż na weselu dziennikarki nie zabrakło też Doroty Gardias, która wcale nie przyszła tam sama.

Dorota Gardias i Patryk Kalski na ślubie Agnieszki Popielewicz i Mikołaja Wita (2011) / fot. AKPA

Pogodynce towarzyszył niejaki Patryk Kalski. Ten związek jednak również nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się po niespełna roku związku. Warto jednak wspomnieć, że o biznesmenie z Trójmiasta zrobiło się głośno w mediach wiele lat później z powodu głośnej afery wokół Zatoki Sztuki. Jego firma nagłośnieniowo-oświetleniowa Akart Studio przez kilka lat współpracowała bowiem z owianym złą sławą sopockim klubem. Kalski stanął także publicznie w obronie założyciela lokalu, Marcina T.

Zobacz także:

Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki

Kolejny związek Doroty Gardias trwał znacznie dłużej, a jego owocem jest jedyne dziecko prezenterki. Z Piotrem Bukowieckim, producentem telewizyjnym, zaczęli się spotykać w 2012 roku. Później wszystko potoczyło się już błysawicznie. 7 września 2013 roku na świecie pojawiła się ich córka, Hanna. Bukowiecki został ojcem po raz trzeci – miał już dwie pociechy ze swoją byłą żoną, aktorką Karoliną Rosińską. Na początku 2015 roku w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia o poważnym kryzysie w związku pogodynki i ojca jej dziecka. Plotki niestety okazały się prawdą.

Piotr Bukowiecki na konferencji prasowej koncertu Radia Wolny Świat (2022) / fot. AKPA

Podczas wizyty w programie „Dzień Dobry TVN” Dorota Gardias potwierdziła, że rozstała z Piotrem Bukowieckim. Jednocześnie potwierdziła, że pragnie pozostać w dobrych relacjach ze swoim ekspartnerem ze względu na dobro Hani.

Jesteśmy spokojnymi, kulturalnymi, dojrzałymi ludźmi, więc się rozstaliśmy grzecznie i po cichu. Mam teraz więcej obowiązków. Jestem mamą z dzieckiem, z pracą, która jest bardzo czasochłonna. Mam bardzo dużo wyzwań, ale zawsze byłam twardą babką. Staram się myśleć pozytywnie. Mam wspaniałą córkę, która jest moim numerem jeden i to ona jest najważniejsza. To dla niej będę się starać – wyznała Dorota.

Warto wspomnieć, że spory udział w wychowaniu dziewczynki ma obecnie nowa partnerka producenta, Edyta Herbuś.

Dorota Gardias i Żurnalista

Po rozstaniu z tatą Hani Dorota Gardias skupiła się przede wszystkim na swojej karierze i przez dłuższy czas nie pokazywała się publicznie z żadnym mężczyzną. Temat życia uczuciowego pogodynki powrócił na łamy tabloidów i serwisów internetowych dopiero kilka lat później. W listopadzie 2019 roku fotoreporterzy przyłapali laureatkę Telekamery w towarzystwie Żurnalisty, czyli autora książek i twórcy jednego z najpopularniejszych podcastów w Polsce

Dawid Swakowski, bo tak naprawdę nazywa się Żurnalista, do tej pory ukrywa swoją tożsamość. Z tego powodu para nie kwapiła się, by o swoim związku informować opinię publiczną. Przełamali się dopiero po paru miesiącach od publikacji zdjęć wykonanych przez paparazzi. Na profilach Doroty i Dawida w mediach społecznościowych pojawiło się to samo zdjęcie, na którym obejmują swoje dłonie.

Dorota Gardias i Żurnalista (2020) / instagram.com

Ta relacja zakończyła się jednak niemal tak szybko, jak się zaczęła. Już pod koniec maja romantyczna fotografia zniknęła z Instagrama (w sieci jednak, jak wiadomo, nic nie ginie), a Gardias już nigdy więcej nie była potem widziana u boku Żurnalisty.

Dorota Gardias i Dariusz Pachut

Kolejnym (i ostatnim jak dotąd) partnerem Doroty Gardias był znany już doskonale wszystkim czytelnikom kolorowych czasopism i portali show-biznesowych Dariusz Pachut. Podróżnik i ratownik medyczny nie tylko skradł serce prezenterki pogody, ale także zaraził ją i jej córkę swoją pasją do gór.

Tym razem sielanka również nie trwała zbyt długo. Co ciekawe, jeszcze na początku 2022 roku ich miłość kwitła i wszystko wskazywało na to, że Gardias w końcu trafiła na swoją bratnią duszę.Pod koniec marca gwiazda TVN potwierdziła jednak, że między nią a Darkiem jest już wszystko skończone.

To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany – potwierdziła wieści o rozstaniu w rozmowie z „Party”.

Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla – dodała.

Dorota Gardias i Dariusz Pachut (2022) / instagram.com

Nie jest też już żadną tajemnicą, że jakiś czas później Pachut znalazł szczęście u boku imienniczki swojej byłej – Doroty Rabczewskiej. Para potwierdziła swój związek krótko po finale reality show „Doda. 12 kroków do miłości”.

Myślicie, że Dorocie Gardias w końcu uda się poznać tego jedynego?