Michał Wilczewski, którego część z was na pewno kojarzy jako Wujaszka Liestyle, w ubiegły czwartek (17 czerwca) obchodzi urodziny. Przy tej okazji influencer postanowił przekazać swoim fankom i fanom radosną informację. Okazuje się, że podczas wakacji w Chorwacji oświadczył się swojej ukochanej. Zobaczcie urocze zdjęcie z pierścionkiem, które Wujaszek Liestyle opublikował na Instagramie. 

Wujaszek Liestyle zaręczył się!

Wujaszek Liestyle poprosił swoją ukochaną o rękę, o czym dowiedziałyśmy się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Influencer opublikował dwa zdjęcia na Instagramie, na których widać nie tylko (zachwycający!) pierścionek, ale również moment zaręczyn. Jak się okazuje, Michał Wilczewski oświadczył się w Obericiu, czyli malowniczej miejscowości w Chorwacji. 

Jak dowiadujemy się z opisu wspomnianych już zdjęć, do zaręczyn doszło kilkanaście dni temu. Jednak Wujaszek Liestyle i jego (już) narzeczona chcieli celebrować ten czas we dwoje, a dopiero później podzielić się swoim szczęściem z fankami oraz fanami. 

„Powiedziała: TAK. Ps. Chcieliśmy nacieszyć się tym sami przez kilkanaście dni. Teraz dzielimy się tym z Wami” – napisał Wujaszek Liestyle na Instagramie.

Zdjęcia, które pojawiły się na profilu Michała Wilczewskiego (i zrobiły totalną furorę wśród jego obserwatorek i obserwatorów) możesz zobaczyć także w naszej galerii – na górze strony. 

Wujaszek Liestyle oświadczył się ukochanej. Kim jest narzeczona Michała Wilczewskiego?

Michał Wilczewski jest szczęśliwie zakochany. Jednak nie chce ujawniać, kto skradł jego serce. Wujaszek Liestyle publikuje czasem zdjęcia ze swoją ukochaną, ale (mimo licznych próśb swoich obserwatorek i obserwatorów) nie pokazuje jej twarzy i nie oznacza profilu na Instagramie (jeśli w ogóle go posiada). Wszystko wskazuje na to, że parze zależy na zachowaniu prywatności w mediach społecznościowych. 

W przeszłości Wujaszek Liestyle był związany z Ciocią Liestyle. Uchodzili za ultra zgrane małżeństwo i tworzyli firmę Liestyle (stąd też ich pseudonimy). W listopadzie 2018 roku poinformowali o rozwodzie, co nie tylko zaskoczyło, ale również zasmuciło ich fanki oraz fanów. Niemniej jednak udowodnili, że można rozstać się z klasą. Nadal się przyjaźnią (o czym świadczy m.in. komentarz z gratulacjami, który Agnieszka Wilczewska opublikowała pod najnowszymi zdjęciami ex-męża). Kilka miesięcy później Wujaszek Liestyle zaczął się spotykać z Weroniką Rudajcio. Niestety związek twórcy internetowego i makijażystki nie przetrwał. Jeżeli chodzi o obecny związek Michała Wilczewskiego, główny zainteresowany całą sprawą nie ujawnia zbyt wielu szczegółów na jego temat