Na początku roku informowałyśmy, że Young Leosia nie odeszła z wytwórni Żabsona, tylko została brutalnie usunięta bez żadnego wyjaśnienia. Ostatnio znów zrobiło się o niej głośno, ale z zupełnie innego powodu. Popularna raperka wystąpiła w klubie Niebo w Warszawie, a po DJ-secie opublikowała serię zdjęć na Instagramie. Jedno z nich zwróciło szczególną uwagę jej obserwatorów i obserwatorek. Autorka takich hitów jak „Szklanki”, „Jungle Girl” czy „Baila Ella” zapozowała na nim w towarzystwie swojego chłopaka

Young Leosia pokazała chłopaka na Instagramie

Pod wspomnianą fotografią, którą możecie zobaczyć poniżej (numer trzy), pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fanki oraz fani Young Leosi nie kryli zaskoczenia. Poza tym przyznali, że gwiazda złamała im serca. Sad, moje serce zostało złamane. Czuję pustkę w swoim życiu. Mam nadzieję, kolego, że będziesz o nią dbać, bo jest naszą królową i boginią, więc należy się jej najlepsze, co może być – napisała jedna z osób, a tym samym udowodniła, że Sara Sudoł, bo właśnie tak brzmi jej prawdziwe nazwisko, ma niezwykle mocny fanbase. Co ciekawe, na publikację komentarza zdecydowała się również Oliwka Brazil, która (podobnie jak Young Leosia) należy do grona najpopularniejszych raperek w Polsce:

„Słodziaki” – napisała współautorka utworu „Stonerki” pod wspomnianym zdjęciem na Instagramie. 

Young Leosia zapowiada kolejne DJ-sety pod zdjęciem z chłopakiem 

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie zwróciły uwagi na opis, który Young Leosia dodała do najnowszego postu na swoim Instagramie. Osoby chcące posłuchać raperki na żywo muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ główna zainteresowana całą sprawą skupia się teraz na pracy nad nowym albumem, a koncerty planuje dopiero po jego premierze. Natomiast niebawem będzie można pobawić się na jej kolejnym DJ-secie. Next stop 3city – zapowiedziała.