Zac Efron był naszą szkolną miłością, a rozgłos przyniosła mu rola Troy’a Boltona w High School Musial oraz jego kontynuacji. Aktor na fali popularności filmu dla nastolatków, który otworzył mu drzwi do światowej kariery, zagrał w komedii 17 again, a także w produkcjach Szczęściarz i We Are Your Friends. Niedawno mogliśmy go oglądać w filmowej wersji kultowego serialu: Baywatch. Słoneczny patrol. Wszystkie dotychczasowe role Zac’a Efrona, który w 2018 roku przekroczył 30-stkę, były raczej mało wymagające. Ciągnęła się za nim również łatka ulubieńca nastolatek, często utożsamiano go z Troy’em Boltonem, w którego wcielił się kilkanaście lat temu. Wygląda na to, że aktor ciężko pracuje nad zmianą swojego wizerunku i w końcu może mu się to udać. Nie chodzi tylko o to, że przefarbował się na platynowy blond, w którym niezwykle mu do twarzy! 

Zac Efron ma nową dziewczynę? >>>

Zac Efron nie do poznania na festiwalu Sundance, promuje film Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Zac Efron zagrał główną rolę w thrillerze Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile, opowiadającym historię jednego z najkrwawszych morderców w historii. Dla aktora to zdecydowanie jedna z najtrudniejszych i złożonych postaci, w jaką miał okazję się wcielić. Ted Bundy przyznał się do zabicia 30 kobiet, ale szacuje się, że ofiar było ponad 100, od lat inspiruje artystów. Już dziś na platformie Netflix znajdziecie film Rozmowy z mordercą: taśmy Teda Bundy’ego. Historia charyzmatycznego mordercy jest w filmie przedstawiona z perspektywy jego wieloletniej dziewczyny, Elizabeth Kloepfer, która przez długi czas wierzyła w niewinność swojego ukochanego, jednak ostatecznie to ona pomogła policji go schwytać. W tej roli zobaczymy Lily Colins. Ted Bundy dwukrotnie uciekł z więzienia - zmarł w 1989 roku, skazany na śmierć na krześle elektrycznym.

Za reżyserię filmu odpowiada Joe Berlinger, znany głównie z dokumentów (Metallica: Some Kind of Monster, Surowa cena ropy). Ekipa filmowa na czele z Zackiem Efronem i Lily Colins promują obecnie Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile na festiwalu w Sundance. Zobaczcie w galerii, jak aktor wygląda w nowej fryzurze, czyli platynowym blondzie i ciemnym zaroście (!), a także obejrzyjcie zwiastun thrillera. Niestety data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.