Może Was to zdziwi, (nas to bardzo zaskoczyło) ale Zac Efron, bożyszcze nastolatek na całym świecie, nigdy wcześniej nie brał udziału w żadnej kampanii promocyjnej. Niemiecka marka HUGO postanowiła to zmienić. 

Młody aktor został właśnie ogłoszony najnowszym ambasadorem kultowego zapachu HUGO MEN. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź kampanii #YourTimeIsNow z jego udziałem. Będzie to dość innowacyjny projekt, ponieważ marka postanowiła skierować się do nowej grupy odbiorców - milenialsów.

W tym przypadku wybór uwielbianego przez wszystkich aktora, to idealne rozwiązanie. Efron znany jest z serii Disneya "Highschool Musical", która przyniosła mu ogromną popularność pośród młodych ludzi, urodzonych na przełomie wieków. Głównym przekazem kampanii będzie zachęcenie odbiorców do rozwoju, spełniania swoich najgłębszych marzeń i życia w zgodzie ze swoimi pasjami.

Niezależnie od przekazu, Zac znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Nie możemy się doczekać oficjalnych zdjęć z aktorem.