"Słoneczny patrol" triumfy święcił w latach 90. XX wieku. Telewizyjna produkcja wypromowała takie gwiazdy jak David Hasselhoff i Pamela Anderson, którzy do dziś noszą łatki seksownych ratowników.

Kolejny zwiastun filmu "Baywatch", który jest pełnometrażową wersją kultowego serialu zadebiutował właśnie w sieci. Jest tak jak podejrzewaliśmy - dużo akcji i jeszcze więcej idealnie wyrzeźbionych męskich torsów...w szczególności przystojnego Zaca Efrona.

A jest na co popatrzeć! Dwayne Johnson i Efron, którzy wcielają się w główne role, poddali się specjalnej diecie i treningom, by przygotować się do tej produkcji. Trzeba przyznać, że ciężka praca opłaciła się. "The Rock" jak zwykle przewyższa wszystkich wzrostem i masą ciała, a Zac Efron chyba nigdy nie prezentował się lepiej! 

Fabuła filmu niczym nas jednak nie zaskoczy. Ratownik Mitch Buchannon, łączy swoje siły z byłym olimpijczykiem, by uratować zatokę. Po obejrzeniu krótkiego klipu, można stwierdzić, że producenci filmu postawili na wątki komediowe i elementy sensacji. Wybierzecie się do kin?