Historia zatacza koło! Choć cały program powstał z myślą o dziewczynach, tworzony jest przez dziewczyny i dla dziewczyn, zarówno w pierwszym jak i ostatnim odcinku przekornie pojawia się... mężczyzna. Na zakończenie pierwszego sezonu #GirlsTalk Karolina Cwalina-Stępniak zaprosiła do rozmowy Victora Borsuka, 7-krotnego mistrza Polski w kitesurfingu, który podróżuje po całym świecie, robi niesamowite zdjęcia (ma oko!) i tym samym inspiruje innych do spełniania marzeń. Ale sukces ma też swoje ciemne strony, bo – jak mówi Borsuk – za każdą wygraną, każdym udanym występem stoją dziesiątki porażek. „Będąc sportowcem, ja więcej razy przegrałem niż wygrałem. Na koniec dnia pochwalę się samymi sukcesami, że siedem razy zostałem mistrzem Polski, wygrałem Puchary Azji. Wszystko super. Tylko nikt nie wie, że po drodze musiałem 200 razy przegrać”, mówi.

Dlaczego kobiety traktują się jak rywalki zamiast wspierać się wzajemnie?

W dwunastym odcinku talk-show opowiedział o tym, czym w ogóle jest dla niego sukces, co dały mu te wszystkie porażki i jak go ukształtowały, a także czym kieruje się w życiu. Bo patrząc na jego Instagrama, gdzie znajdziemy masę świetnych ujęć, intensywnych kolorów i widoków z całego świata, można zastanawiać się... jak to się stało, że ten młody, przystojny mężczyzna prowadzi w dodatku TAKIE życie? Odpowiedź jest prosta: zawdzięcza to ciężkiej pracy. Victor zawsze szedł pod prąd, słuchał swojej intuicji i realizował swoją pasję z sukcesami. Ale czy tylko? Przez lata trenował niszowy sport, jakim jest kitesurfing. Dziś sam mówi, że starał się otaczać ludźmi, którzy wspierali go w tej pasji i odcinać od tych, którzy siali wątpliwości i odradzali mu poświęcenie dla pasji. Gdyby tego nie zrobił, pewnie zwątpiłby bardzo szybko – nie uwierzyłby, że inwestowanie czasu i pieniędzy w kite'a ma sens.

„Szczęście jest wyborem” – Orina Krajewska w kolejnym odcinku #GirlsTalk

„Sezon #GirlsTalk rozpoczęłam przewrotnie od rozmowy z Pawłem Svinarskim z kanału Dla Pieniędzy. Stwierdziłam więc, że idealną klamrą dla pierwszego sezonu moich rozmów będzie spotkanie z kolejnym mężczyzną. Victora obserwowałam na Instagramie, znam też wiele kobiet nim zachwyconych. Nie tylko pod względem wyglądu, ale właśnie siły, samozaparcia, konsekwencji. To cechy, które sama bardzo cenię. Nie rozczarowałam się. Okazało się, że z Victorem mamy wiele wspólnego. Gdybym miała podsumować naszą rozmowę jednym zdaniem byłoby to „Róbmy swoje!””, mówi Karolina Cwalina po rozmowie z Victorem Borsukiem.

Ostatni odcinek #GirlsTalk możecie obejrzeć poniżej. Poprzednie znajdziecie na kanale YouTube Karoliny Cwaliny. Glamour jest patronem medialnym programu.