Rok przyszłości

W świecie ciągłej zmiany potrzebna jest rzetelna wiedza i wskazanie kierunków, które dają możliwości do rozwoju, doskonalenia siebie, doznania spełnienia, a także zmiany otaczającego świata na lepszy. Rozumiejąc te potrzeby, a zarazem wypełniając misję, by wspierać naszych czytelników w ich wyborach, decyzjach dotyczących przyszłości oraz wzmacniać ich poczucie pewności siebie, zdecydowaliśmy się powołać GLAMOUR ACADEMY. Celem tego projektu jest zaspokojenie potrzeb: samorozwoju, nauki, poznawania siebie i świata.

Glamour Academy to ekspercka wiedza na wiele ważnych i interesujących tematów. Specjalnie dla was rozmawiamy z ekspertami i ekspertkami, byśmy razem mogli poszerzać swoją świadomość z obszaru takich zagadnień jak self-care, ekologia, technologia, zdrowie psychiczne czy relacje – mówi Katarzyna Dąbrowska, Redaktorka Naczelna Glamour.

Aktualna wiedza i eksperckie rozmowy

W ramach Glamour Academy poruszamy najważniejsze tematy, które interesują nasze czytelniczki i czytelników. Co miesiąc piszemy o innym obszarze i prezentujemy wam aktualną wiedzę.

Nowe treści, związane z tematem miesiąca, będą publikowane w magazynie Glamour oraz w sekcji specjalnej Glamour Academy. Dodatkowo w princie znajdziecie QR Code, który prowadzi do bieżących artykułów na Glamour.pl. 

Będziemy pogłębiać wiedzę. O sobie samych i o świecie. Będziemy rozmawiać z ekspertkami i ekspertami, pisać o swoich doświadczeniach, pytać o nie znane osoby. Otwieramy Glamour Academy! W każdym kolejnym wydaniu weźmiemy na warsztat inny ważny temat – wyjaśnia Katarzyna Dąbrowska.

Tutaj możesz przeczytać styczniowe wydanie Glamour Academy pod hasłem SELFCARE.