Zdjęcia gwiazd i ich dzieci są jednymi z naszych ulubionych. Teraz paroma z nich podzielił się Zayn Malik, którego córka Khai skończyła właśnie 3 lata. Dumny tata opublikował kilka polaroidów z dnia urodzin dziewczynki i skierował do niej wzruszające słowa. Zobaczcie!

Zayn Malik składa życzenia swojej córce z okazji jej trzecich urodzin. Opublikował wzruszający post

Pomimo tego, że wokalista nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych, to i tak postanowił udostępnić post zadedykowany swojej córeczce. Okazja ku temu była wyjątkowa – Khai skończyła właśnie 3 lata. Zobaczcie, co napisał jej Malik.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla mojego wszystkiego. Jesteś najcudowniejszą duszą, jaką kiedykolwiek poznałem. Każdy dzień, który z tobą spędzam jest błogosławieństwem, które czczę ponad wszystko. Masz już 3 lata!! Kiedy ten czas zleciał? Moja piękna mała dziewczynka, nie mógłbym bez ciebie żyć. Dziękuję za tą całą miłość, którą wnosisz do mojego życia – napisał artysta w opisie postu.

Tym wzruszającym i poruszającym, wręcz słowom towarzyszyło zdjęcie polaroidów. Fotografie przedstawiają dzień trzecich urodzin dziewczynki. Widzimy torty oraz wspólne chwile Zayna i Khai – tata między innymi karmi swoją córeczkę czy pomaga jej otworzyć prezenty. Oczywiście, nie widzimy jej twarzy, ponieważ zarówno wokalista, jak i modelka bardzo dbają o prywatność swojego dziecka.

Gigi Hadid również opublikowała urodzinowy post dla Khai. Pisałyśmy o tym w artykule poniżej. Zobaczcie, jakie zdjęcia udostępniła mama dziewczynki.  

Gigi Hadid i Zayn Malik - córka. Co wiemy o Khai?

Trzecie urodziny dziewczynki, to dobra okazja do tego, by przypomnieć, że Khai jest córką Gigi Hadid i Zayna Malika. Gwiazdy przywitały ją na świecie we wrześniu 2020 roku. Z byłym członkiem One Direction modelka była w związku (on&off) od 2015 do 2021 roku. Znani na całym świecie rodzice bardzo dbają o prywatność dziewczynki, dlatego nie pokazują jej twarzy. Od czasu do czasu w sieci pojawiają się jednak kadry podobne do tych, które Gigi czy Zayn pokazali teraz.