Zayn Malik był ostatnio gościem audycji SiriusXM’s Debatable. Podczas wywiadu został poproszony o porównanie się do pozostałych członków One Direction i ocenę ich muzyki. Miał wskazać tego, którego twórczość podoba mu się najbardziej. Najchętniej słucha Harry’ego Stylesa, Nialla Horana, Louisa Tomlisona czy Liama Payne’a? Odpowiedź, której udzielił Zayn Malik, może cię zaskoczyć!

Zayn Malik zdradził, że jest fanem jednego z chłopaków z One Direction. O kogo chodzi?

„Kto jest twoim numerem 2?” – spytał prowadzący. Tym samym zasugerował, twórczość Zayna Malika zasługuje na miano najlepszej. Autor takich hitów jak Vibez czy PILLOWTALK przyznał na początku, że nie zajmuje się takimi rzeczami i nie porównuje się z pozostałymi członkami One Direction. Jednak po chwili zmienił zdanie. Stwierdził, że najbardziej podoba mu się muzyka, którą tworzy Niall Horan. 

„Powiem ci. Niall jest moim ulubionym. Niall tworzy najlepszą muzykę. Proszę bardzo” – przyznał Zayn Malik podczas wywiadu dla SiriusXM’s Debatable. 

Następnie prowadzący zapytał, czy Zayn Malik uważa, że muzyka, którą tworzy Niall Horan, jest lepsza od proponowanej przez niego. Artysta bez wahania przyznał, że tak. Co więcej, zdradził, że jest fanem swojego kolegi z One Direction

„Tworzy lepszą muzykę ode mnie. Tak, jestem fanem Nialla” – dodał Zayn Malik. 

Przypomnijmy, że grupa One Direction powstała w 2010 roku. Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson oraz Liam Payne podbili serca młodych słuchaczek i słuchaczy na całym świecie. Zdobyli wiele nagród, w tym MTV Europe Music Awards, a ich utwory długo utrzymywały się na szczytach list przebojów. W 2015 roku Zayn Malik podjął decyzję o odejściu z 1D. Rok później zespół zawiesił działalność. Od tamtej pory poszczególni członkowie One Direction skupiają się na rozwoju kariery solowej. I świetnie sobie radzą. Warto wspomnieć, że w ubiegły poniedziałek Harry Styles odebrał nagrodę Grammy w kategorii Najlepsze solowe wykonanie – pop za utwór Watermelon Sugar.