Gigi Hadid i Zayn Malik tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par w show-biznesie. Ostatnio w sieci po raz kolejny pojawiły się informacje, według których modelka i wokalista zaręczyli się. Fani mają kilka teorii na ten temat, a to za sprawą fragmentu jednego z utworów z najnowszego albumu Zayna, który trafił do streamingu w ubiegły czwartek (14 stycznia 2021 roku). Sprawdź poniżej, o co chodzi. 

Gigi Hadid i Zayn Malik zaręczyli się?

Gigi Hadid i Zayn Malik planują ślub? Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w mediach blisko rok temu. Na początku maja 2020 (czyli tydzień po tym, jak dowiedzieliśmy się, że starsza siostra Hadid jest w ciąży) okazało się, że modelka i wokalista noszą identyczne bransoletki. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie instagramowy post opublikowany przez projektanta biżuterii gwiazd. George Khalife pokazał wtedy zdjęcie, na którym widać splecione ze sobą dłonie głównych zainteresowanych całą sprawą i napisał: „Tylko dobra energia dla tej pięknej pary. @gigihadid, @zayn gratulacje”. 

Plotki dotyczące zaręczyn miał potwierdzić także nowy tatuaż Zayna Malika. Jak się okazuje, były członek One Direction wytatuował sobie fragment powieści poetyckiej Prorok autorstwa Kahlila Gibrana, który jest poświęcony małżeństwu

Czy Gigi Hadid rzeczywiście przyjęła oświadczyny Zayna Malika? Jak dotąd para nie potwierdziła tych doniesień. Jednak fani zdobyli kolejny „dowód”. Chodzi o tekst jednego z utworów z nowego albumu Zayna. 

Fani są przekonani, że Zayn Malik oświadczył się Gigi Hadid (albo chce to zrobić w najbliższej przyszłości). Wszystko za sprawą fragmentu utworu When Love’s Around, który pochodzi z albumu Nobody Is Listening. Zayn śpiewa bowiem: „Ale potrzebuję cię w swoim życiu. Tak, naprawdę mogłabyś być moją żoną”. 

Po premierze nowego albumu Zayna (i wspomnianej już piosenki) na Twitterze pojawiło się mnóstwo postów z tak zwanymi „teoriami” fanów. Nie mają oni wątpliwości, że gwiazdor poświęcił ostatnią płytę Gigi Hadid oraz łączącym ich uczuciom. Niektórzy sądzą, że modelka i wokalista zaręczyli się dawno temu, a za pośrednictwem utworu When Love’s Around chcieli (subtelnie) poinformować o tym swoich fanów. Inni natomiast uważają, że Zayn poprosił Gigi o rękę właśnie za pomocą wspomnianego już tekstu. 

Warto jednak pamiętać, że są to tylko „domysły” fanów. Jak dotąd Gigi Hadid i Zayn Malik nie skomentowali plotek dotyczących zaręczyn. W tym wypadku pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie pary. 

Zobacz także:

Gigi Hadid i Zayn Malik - historia związku >>>