Tom Holland i Zendaya to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych par w amerykańskim show-biznesie. Aktorzy poznali się w 2016 roku przy okazji pracy nad serią filmów o „Spider-Manie”. Początkowo łączyła ich jedynie profesjonalna relacja, która szybko przerodziła się w przyjaźń. Po kilku latach zakochali się w sobie, jednak przez długi czas ukrywali swoją miłość, chcąc cieszyć się sobą z dala od pytań dziennikarzy i aparatów paparazzi. Dopiero w lipcu 2021 roku świat obiegły fotografie całujących się w samochodzie aktorów. Po tym wydarzeniu brytyjski aktor i amerykańska artystka nie kryli się już z łączącym ich uczuciem. Para stara się jednak dbać o swoją prywatność, publikując wspólne zdjęcia jedynie w przypadku wyjątkowych okazji, na przykład urodzin. 

Trzeba jednak przyznać, że z biegiem czasu Tom i Zendaya zaczęli coraz częściej opowiadać o swojej relacji i wspominać o sobie w wywiadach przy okazji promocji nowych projektów zawodowych. Choć Holland w ostatnim czasie podkreślał, jak ważne jest zachowanie prywatności w związku z Zendayą, aktor nie może przestać opowiadać o swojej ukochanej. Jakiś czas temu mówił o podziale obowiązków w ich domu, niedługo później Brytyjczyk podzielił się również refleksją na temat klucza do szczęścia w związku z artystką. 

Mam ogromne szczęście, że ktoś taki jak ona jest w moim życiu. Ciekawie jest być z osobą, która jedzie na tym samym wózku co ja. Mamy podobne doświadczenia i możemy się nimi ze sobą dzielić, to dla mnie relacja na wagę złota – Tom wyznał w lipcu  w podcaście „Smartless”, którego gospodarzami są aktorzy Jason Bateman, Will Arnett oraz Sean Hyes.

Kilka dni temu brytyjski aktor po raz kolejny wspominał o ukochanej w wywiadzie. Tym razem wyznał, co ceni w swojej partnerce. So sweet

Tom Holland wyznał, za co kocha Zendayę

Tom Holland po raz kolejny udowodnił, że zasługuje na tytuł chłopaka roku. Podczas wywiadu z SAG-AFTRA Foundation aktor wyznał, za co ceni sobie Zendayę. Brytyjczyk zapytany o to, czyje zdanie i rady bierze sobie do serca w kwestii aktorstwa, odpowiedział:

Myślę, że najbardziej szczera jest ze mną Zendaya. Kocham w niej tą szczerość, ponieważ na co dzień bardzo jej potrzebuję – przyznał, dodając – Robert Downey Jr. też bywa ze mną szczery, czasem aż za bardzo. Cenię sobie jego zdanie, Robert naprawdę wiele mnie nauczył i sporo mu zawdzięczam. Benedict Cumberbatch to kolejna osoba, którą często pytam o rady związane z aktorstwem. 

Wygląda na to, że zespół aktorów i aktorek „Spider-Mana” nadal jest bliski sercu Toma Hollanda. W ogóle nas to nie dziwi.