Zendaya należy do grona najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych aktorek na świecie. Mówi się, że Hollywood należy do niej. Widzki oraz widzowie pokochali ją nie tylko za talent, ale również za styl. Kreacje, które prezentuje na imprezach branżowych, regularnie trafiają do zestawień z najlepszymi. W związku z tym wiele osób liczyło, że Zendaya pojawi się na Met Gali 2022, która – zgodnie z tradycją – odbyła się w pierwszy poniedziałek maja. Niestety gwiazda nie wzięła udziału w tegorocznej edycji wydarzenia, którego temat przewodni brzmiał „In America: An Anthology of Fashion”

Met Gala 2022: Zendaya nie pojawiła się na wydarzeniu. Dlaczego?

Przypomnijmy, że Met Gala uchodzi za jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody i show-biznesu. Skupia wokół siebie najpopularniejsze osoby ze świata kultury, sztuki, mediów (także social mediów) oraz sportu. Zendaya także otrzymała zaproszenie, ale (niestety) nie pojawiła się w The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Warto jednak zaznaczyć, że kilka dni przed imprezą popularna aktorka usprawiedliwiła swoją nieobecność. Pod koniec kwietnia tego roku udzieliła krótkiego wywiadu, w którym przyznała, że w jej życiu zawodowym dużo się teraz dzieje. Nie może wziąć udziału w tegorocznej Met Gali, ponieważ tego samego dnia będzie pracować.

Nienawidzę rozczarowywać swoich fanów, ale będę pracować. Wasza dziewczyna musi pracować, zrobić kilka filmów, więc życzę wam wszystkiego najlepszego. Będę grać w tenisa... ale w końcu wrócę – przyznała Zendaya w rozmowie z reporterką serwisu „Extra”.

Z rozmowy z reporterką serwisu „Extra” wynika, że 2 maja tego roku Zendaya będzie na planie filmu „Challengers”, w którym zagra Tashi – tenisistkę oraz trenerkę. Jak na razie wiadomo, że główna bohaterka namawia swojego męża do sportowej rywalizacji z jego najlepszym przyjacielem, a jej byłym chłopakiem. W tych rolach zobaczymy odpowiednio Mike Faist oraz Josh O'Connor. Nie możemy doczekać się premiery. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.