Gdy myślimy o naszych ulubionych parach w show-biznesie, w naszych głowach od razu pojawiają się Zendaya i Tom Holland. Tworzą piękny związek, który narodził się na planie produkcji „Spider-Man”. Na początku to, że filmowi Peter Parker i MJ są razem nie było wcale takie oczywiste. Główni zainteresowani całą sprawą niechętnie opowiadają bowiem o łączącym ich uczuciu, rzadko pojawiają się razem na imprezach branżowych i raczej nie publikują wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Mimo to nie mamy wątpliwości, że jest między nimi coś wyjątkowego. Potwierdza to m.in. wideo, na którym widać, że jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie nosi sygnet z grawerunkiem o wyjątkowym znaczeniu. 

Zendaya nosi sygnet z inicjałami Toma Hollanda

Na Instagramie Mariny Dobic, czyli manikiurzystki gwiazd, w tym Zendayi, pojawiło się wideo z najnowszą stylizacją jej autorstwa. Uwagę zwracają nie tylko paznokcie, do których jeszcze wrócimy, bo idealnie wpisują się w najmodniejsze trendy na sezon wiosna-lato 2023, ale również biżuteria gwiazdy „Euforii”.

Sygnet, który 26-latka nosi na palcu wskazującym, ma wygrawerowane dwie litery. Są to oczywiście „T” i „H”, czyli inicjały ukochanego aktorki. Musimy przyznać, że jest to niezwykle romantyczne i urocze. Pierścionek podoba się również internautkom i internautom, którzy wyrazili swoje uczucia za pośrednictwem mediów społecznościowych, na czele z Twitterem.

Omg, na pewno biorą ślub – brzmi jeden z Tweetów.

Kurczę, to naprawdę koniec. Zendaya i ja nigdy nie będziemy razem – żartuje kolejny użytkownik platformy.

Oni są tacy słodcy – pisze ktoś inny.

Zgadzamy się z tym! My też uwielbiamy ich razem. Poza tym zastanawiamy się, czy Tom Holland nosi podobny sygnet z inicjałami swojej ukochanej? Na razie nic nie wiadomo na ten temat, ale w ogóle nie byłybyśmy zdziwione, gdyby okazało się, że właśnie tak jest. 

Paznokcie Zendayi to najmodniejszy manicure na wiosnę 2023

Tak, jak obiecałyśmy – wracamy do paznokci. Manicure Amerykanki jest subtelny, minimalistyczny, prosty i klasyczny, czyli taki, jak króluje teraz w mediach społecznościowych i w salonach kosmetycznych. Aktorka jest na bieżąco z trendami, chętnie eksperymentuje. Właśnie dlatego nie jesteśmy zaskoczone, że zdecydowała się na stylizację w takim stylu. 

Jeśli potrzebujecie dodatkowych inspiracji na paznokcie, zajrzyjcie do naszego artykułu poniżej. Piszemy w nim o najbardziej hot propozycjach na nadchodzące miesiące.

 

Zobacz także: