Zendaya jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Rola uzależnionej od narkotyków Rue w kontrowersyjnym serialu Euforia, którego dystrybutorem jest HBO, przyniosła jej zasłużone uznanie, a także prestiżowe nagrody. 24-latka została najmłodszą kobietą w historii, która w tym roku otrzymała statuetkę Emmy za pierwszoplanową rolę kobiecą właśnie we wspomnianej produkcji w reżyserii Sama Levinsona. Zendaya podczas pandemii koronawirusa wzięła udział w zdjęciach do filmu, za którym stoi twórca Euforii. Dramat romantyczny miał już swoją premierę na festiwalu filmowym w Toronto. Spekuluje się, że obraz ma szansę na statuetkę Amerykańskiej Akademii Filmowej. Intymny film Malcom & Marie opowie historię młodego małżeństwa, a w głównych rolach obejrzymy Zendayę oraz Johna Davida Washingtona, syna Denzela Washingtona, którego możecie znać z oscarowego filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman w reżyserii Spike’a Lee.

„Euforia” powraca! Już wkrótce obejrzymy dwa odcinki specjalne. Znamy dokładną datę premiery >>>

Zendaya zagra główną rolę w dramacie romantycznym Malcolm & Marie! Znamy datę premiery

Dramat romantyczny Malcolm & Marie z Zendayą i Johnem Davidem Washingtonem w rolach głównych zrobił furorę na festiwalu filmowym w Toronto. To tam platforma streamingowa postanowiła kupić prawa do produkcji, płacąc za nie aż 30 milionów dolarów! Film obejrzymy już 5 lutego 2021 roku. Na polskim profilu Netflixa na Instagramie pojawił się właśnie pierwszy kadr czarno-białego dramatu, który zapowiada ten nostalgiczny i pełen emocji film. Zobaczcie zdjęcie w galerii powyżej. 

Malcolm & Marie – o czym jest film z Zendayą i Johnem Davidem Washingtonem w rolach głównych?

Film Malcolm & Marie to czarno-biały dramat romantyczny, który opowiada historię młodego małżeństwa. Uznany filmowiec (John David Washington) wraca do domu ze swoją żoną (Zendaya) po premierze swojego najnowszego filmu – wiadomo, że odniesie kasowy i artystyczny sukces. Ich z pozoru szczęśliwy związek zostaje jednak wystawiony na próbę, ponieważ na jawy wychodzą kolejne tajemnice. Produkcja powstała podczas pandemii koronawirusa, ale producenci zadbali o to, aby ekipa filmowa była odizolowana. Aktorzy i ekipa zaszyli się w miejscowości Carmel w Kalifornii na czas trwania zdjęć, co wymagało wielu dokumentów, skrupulatnych przygotowań i mobilizacji pracowników.