Zendaya nie zwalnia tempa – jej kariera aktorska nabrała ostatnio tempa. Amerykańska gwiazda zdobyła popularność dzięki jednej z głównych ról w serialu „Taniec rządzi”, który wyprodukował Disney. Bardzo szybko wspięła się po szczeblach kariery. Zendaya jest wszechstronnie utalentowana i łączy aktorstwo, taniec oraz śpiewanie. W 2013 roku wydała nawet płytę, zatytułowaną swoim imieniem. Ma na koncie role w filmie „Spider-Man: Homecoming” oraz w jego sequelu. Świat ponownie usłyszał o niej około 2 lata temu, gdy zagrała główną rolę w kontrowersyjnym, ale bardzo dobrze przyjętym przez widzów oraz krytyków serialu „Euforia”, wyprodukowanym przez telewizję HBO oraz Drake’a. Serial opowiadający o licealistach, którzy zmagają się z takimi problemami jak uzależnienie od narkotyków, depresja i inne zaburzenia psychiczne oraz wkraczanie w dorosłe życie ze wszystkimi trudami. Obecnie trwają prace nad 2. sezonem „Euforii”, które wcześniej wstrzymano z powodu pandemii koronawirusa. Na horyzoncie 24-letniej aktorki pojawiła się kolejna możliwość, która z pewnością jeszcze bardziej napędziłaby jej karierę!

„Pewnego razu… w Hollywood” - 5 powodów, dla których warto zobaczyć nowy film Quentina Tarantino >>>

Zendaya zagra w „Kill Bill: Vol. 3 u boku Umy Thurman?

„Kill Bill” jest jednym z najsłynniejszych filmów Quentina Tarantino. Powstały dwie części sensacyjnej produkcji – w 2003 i w 2004 roku. Od tamtej pory reżyser co jakiś czas wspomina, że myśli nad nakręceniem „Kill Bill: Vol.3” i ma pomysł na scenariusz, ale są to ostatecznie bliżej nieokreślone plany. „3 część opowie o tym, jak dorosła córka Vernity Green szuka zemsty na Pannie Młodej (granej przez Umę Thurman) za to, że zabiła jej matkę” – mówił Quentin Tarantino w rozmowie z serwisem IndieWire, ale do tej pory nie zrealizował tego projektu.

Nie tylko fani marzą o tym, aby powstała kolejna część. Vivica A. Fox, czyli Vernity Green uśmiercona w „Kill Bill: Vol. 2” również chce, aby powstała 3. część. Co więcej, namawia Quentina Tarantino nie tylko do nakręcenia kolejnej części, ale również do obsadzenia w roli jej filmowej córki Zendayi. Magazyn NME zapytał Fox, która aktorka powinna wcielić się w tę rolę, a ona bez zastanowienia odpowiedziała, że Zendaya. Nie wiadomo, czy Quentin Tarantino weźmie sobie do serca te rekomendacje, ale Zendaya i Uma Thurman w „Kill Bill: Vol. 3” to byłoby nie lada wydarzenie!