Włoska rockowa grupa Måneskin wygrała Eurowizję 2021 i w mgnieniu podbiła serca słuchaczek i słuchaczy na całym świecie. Można tutaj mówić spokojnie o globalnym muzycznym fenomenie. Bilety na ich koncerty w przyszłym roku zarówno w Polsce, jak i w innych częściach świata wyprzedały się dosłownie w chwilę po uruchomieniu sprzedaży. Swoją drogą zespół zdążył już od czasu eurowizyjnej wygranej zjeździć kawał świata ze swoimi występami. Wszędzie budząc niesamowitą ekscytację.

Kolejny koncert Måneskin w Polsce w 2022 roku - gdzie i kiedy zagra włoski zespół

Jeśli nie udało wam się załapać na bilety na koncert 15 lutego 2022 roku w Warszawie, wciąż macie szansę, by usłyszeć takie przeboje jak  „Zitti e Buoni”,  „I Wanna Be Your Slave”,  „Mammamia” czy „Beggin” na żywo w wykonaniu Damiano Davida i spółki! Gdzie i kiedy? Na Open'erze 2022! Organizatorki i organizatorzy festiwalu właśnie ogłosili, że grupa Måneskin dołącza do line-upu Open'er Festival powered by Orange 2022. Zagrają obok takich gwiazd, jak: Dua Lipa, Imagine Dragons, Twenty One Pilots, Martin Garrix, The Chemical Brothers, Jessie Ware, Royal Blood, Years & Years czy Michael Kiwanuka.

Open'er Festival 2022 odbędzie się jak zwykle w Gdyni, na Lotnisku Kosakowo, pomiędzy 29 czerwca – 2 lipca. Zespół Måneskin wystąpi na Orange Main Stage już 29 czerwca, czyli pierwszego dnia festiwalu! Jesteśmy przekonane i przekonani, że Damiano, Victoria, Thomas i Ethan dadzą z siebie jak zwykle wszystko, więc na scenie będzie ogień a pod sceną będzie szaleństwo. Warto dodać, że nie będzie to ich jedyny festiwalowy występ w przyszłym roku. Na pewno będzie ich można zobaczyć choćby na festiwalu Lollapalooza. 

Måneskin na Open'er Festival 2022 - bilety

Już możecie kupić bilety na przyszłoroczną edycję Open'er Festival. Jeśli chcecie zobaczyć tylko Måneskin, to możecie kupić wejściówkę na jeden dzień festiwalu – aktualnie kosztuje ona w cenie 315 złotych. Patrząc jednak na line-up, zdecydowanie warto zostać na całym Open'er Festivalu 2022 - czterodniowy karnet na całe wydarzenie kosztuje obecnie za 649 złotych. Możecie wybrać też bilet  na dwa dni festiwalu za 459 złotych. Szczegóły na stronie altersklep.pl.