Spekulacje o tym, że Maffashion jest w ciąży pojawiły się już na początku maja. Jednak jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce chciała zatrzymać tę informację dla siebie i swoich najbliższych. Na ten temat milczał również jej partner, Sebastian Fabijański. Najpopularniejsza para polskiego show-biznesu wczoraj potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Julia Kuczyńska opublikowała czarno-białe zdjęcie z sesji zdjęciowej, na którym widać już spory ciążowy brzuszek. Na fotografii oznaczyła swojego chłopaka – a według niektórych źródeł narzeczonego. 

Sebastian Fabijański potwierdził, że Maffashion jest w ciąży! Aktor zrobił to w bardzo zabawny sposób >>>

Maffashion w ciąży – znamy płeć pierwszego dziecka Julii kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion do wczoraj nie komentowała wprost spekulacji o tym, że jest w ciąży. Kiedy kilka tygodni temu światło dzienne ujrzała reklama marki Samsung, której blogerka jest ambasadorką, subtelnie odpowiedziała na komentarz jednej z fanek pod postem na Instagramie. „Teraz się człowiek nie wyprze, że to tylko kebab”, napisała żartobliwie obserwatorka. „Kebabów nie jadam. I się nie wypieram”, odpisała Maff i nie zaprzeczyła, że jest w ciąży, ale nie chciała mówić o tym wprost.

Wczoraj Maffashion opublikowała pierwsze zdjęcie z brzuszkiem ciążowym, tym samym potwierdzając, że jest w ciąży. Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański po raz pierwszy zostaną rodzicami. Nie ujawnili, który to miesiąc, ale wygląda na to, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Aktor i raper również opublikował na swoim Instagramie zdjęcie blogerki z tej samej sesji, podpisując fotografię „ONI” i tym samym zdradzając płeć dziecka. Maffashion urodzi chłopca! Co potwierdza spekulacje podawane przez serwisy plotkarskie, które już wcześniej pisały o tym, że blogerka i aktor spodziewają się chłopczyka. Gratulujemy! Zobaczcie urocze zdjęcie Maffashion w ciąży w galerii powyżej.