Julia Wieniawa znana jest ze swojej słabości do efektu glow w kwestii makijażu. Aktorka ma piękną zadbaną skórę twarzy, więc może pozwolić sobie na tego typu makeup, który niestety niekoniecznie sprawdzi się u posiadaczek cery mieszanej czy trądzikowej. Jeżeli jednak możecie pozwolić sobie na takie rozświetlenie twarzy jak Julka, na pewno wiele razy zastanawiałyście się, jak ona to robi?!

Produkt ej polskiej marki to ulubiony rozświetlacz Julii Wieniawy

To żadna tajemnica! Julia często pokazuje na swoim Instagramie jak się maluje oraz jakich produktów używa do wykonania makeupu. Gwiazda wspominała o nich także w cyklu Kosmetyczka ELLE. Stąd wiemy, że jej ulubionymi produktami do uzyskania efektu glow są te od Claré Blanc.

Niech nie zmyli was ta francusko brzmiąca nazwa, bo jest to polski brand funkcjonujący na rynku do 2014 roku i specjalizujący się w tworzeniu naturalnych, mineralnych kosmetyków do makijażu. Co to znaczy? Kosmetyki Claré Blanc nie zawierają nanocząsteczek, parabenów, konserwantów i substancji zapachowych. Nie są też testowane na zwierzętach. Można kupić je online i wybrać idealny odcień spośród szerokiej gamy kolorystycznej. 

Urodowe sekrety gwiazd – jak dba o siebie Julia Wieniawa? [WYWIAD] >>>

 
 

W ofercie Claré Blanc oprócz rozświetlaczy znajdziecie także podkłady, pudry, cienie do powiek, cienie do brwi, bronzery oraz pędzle ro rozprowadzenia tych wszystkich produktów. Swoje kolekcje dla Claré Blanc tworzy również Doktor Makeup, czyli Marta Iwańska. To jedna z najlepszych rodzimych makijażystek, współpracująca z wieloma gwiazdami. W tym także z Julią Wieniawą! Nie mamy zatem żadnych wątpliwości, kto polecił aktorce rozświetlacz Claré Blanc!

Najlepszy rozświetlacz polecają nam najlepsi polscy makijażyści i makijażystki >>>