„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” hitem Telewizji Polsat

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wciąż ma się dobrze. Najnowsza odsłona emitowanego nieustannie od 2014 roku programu rozrywkowego, będącego polską wersją zapoczątkowanego w Hiszpanii formatu o nazwie „Your Face Sounds Familiar”, okazała się hitem wiosennej ramówki Polsatu. Jak wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl, 18. edycję show, w której biorą udział m.in. Julia Kamińska, Krzysztof Ibisz i Piotr Stramowski, ogląda średnio 1,56 miliona widzów

Kolejne zmiany w ekipie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

W ostatnich miesiącach sporym echem w mediach odbiły się personale roszady w obsadzie show. Przypomnijmy, że z programem pożegnali się kolejno Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Producenci postarali się za to o nowe twarze. W roli współprowadzącego pojawił się dawno niewidziany na antenie Maciej Rock, a w pomniejszonym jury zasiadł Paweł Domagała.

Widzowie, którzy ledwo zdążyli ochłonąć po tych wszystkich rewolucjach, muszą przygotować się na kolejne niespodzianki. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, w czwartym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18” pojawi się wyjątkowy gość. W roli jurorki zadebiutuje bowiem Anna Dereszowska. Przypomnijmy, że aktorka brała udział w 8. edycji programu, emitowanej jesienią 2017 roku. Wcielała się m.in. w Marylę Rodowicz, Beatę Kozidrak, Korę, Cher czy Eda Sheerana. Obecnie można ją oglądać m.in. w serialu obyczajowym „Lulu”, emitowanym w Polsacie w środowe wieczory.


Zaznaczmy jednak, że Anna Dereszowska nie dołączyła do ekipy programu na stałe. Finalistka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8” pojawi się w programie jednorazowo – w zastępstwie za nieobecną Małgorzatę Walewską. Branżowe media podają, że znana i ceniona śpiewaczka tym razem wyjątkowo nie mogła stawić się na planie z powodu innych zobowiązań zawodowych.

Małgorzata Walewska na planie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18” / fot. mat. prasowe Telewizja Polsat

W dniu nagrań do 4. odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18” posiadaczka mezzosopranu dramatycznego miała premierę opery.

Myślicie, że Anna Dereszowska sprawdzi się w roli jurorki?

Zobacz także: