Jak spędziliście sylwestra 2019? Mamy nadzieję, że w równie szampańskim nastroju odliczaliście ostatnie godziny do rozpoczęcia nowej dekady, jak popularne gwiazdy. One oczywiście podzieliły się tymi chwilami na swoim Instagramie, dzieląc się zdjęciami i selfie, a tym samym sylwestrowymi kreacjami i okolicznościami, w których przyszło im spędzać ostatni dzień roku. Wiemy też, jak wyglądały pierwsze momenty 2020 roku, bo i to zostało zarejestrowane, a następnie puszczone w świat za pomocą najpopularniejszego medium społecznościowego.

Zobacz także: Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub! Aktor pokazał zdjęcia i przy okazji potwierdził płeć dziecka

Anna i Robert Lewandowscy 2019 rok żegnali, a 2020 witali na plaży. Inna superpopularna para rodzimego show-biznesu, czyli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali góry. Podobnie, jak dawno niewidziana Agnieszka Woźniak-Starak. Na górskie klimaty również postawiła Kasia Tusk. Z kolei Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny świętowali w Warszawie.

A jak przełom 2019 i 2020 roku wyglądał u zagranicznych celebrytów? Beckhamowie spędzili Nowy Rok w komplecie. Nierozłączni byli także Justin Bieber i jego żona Hailey. Nowy rok na luksusowym jachcie witał Ricky Martin, zaś modelka Karlie Kloss w dość ekstremalnych warunkach. Kto jeszcze podzielił się na Instagramie swoimi sylwestrowymi i noworocznymi wrażeniami? Zobaczcie w GALERII >>>