Żadne z podsumowań best nine czy zestawień najważniejszych momentów ostatnich miesięcy, które z końcem każdego roku i początkiem kolejnego robią gwiazdy, nie jest tak wzruszające i budujące jak to Borysa Szyca. Aktor wielokrotnie w swoich mediach społecznościowych pokazywał, jak bierze życie garściami, cieszy się z niego i przeżywa je w gronie najważniejszych dla niego osób. Dobrą energią zarażał w trakcie relacji z Oscarów 2019, za co zyskał sympatię rzeszy ludzi. Także wtedy, gdy wystosował apel dotyczący swojej partnerki i skrytykował umniejszanie jej przez media, które mówią o niej głównie „narzeczona Szyca”. Podczas gdy Justyna Nagłowska jest wykształconą dziennikarką, ma własny program, bloga, a także podcast. Jej osiągnięć nie definiuje więc związek ze znanym mężczyzną. A jakby nie patrzeć – to właśnie aktor zawdzięcza jej bardzo wiele, o czym przypomniał właśnie w swoim podsumowaniu 2019 roku.

Borys Szyc napisał, że zaczyna 7 rok trzeźwości i 7 rok cudownego związku. „Udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno”, napisał życząc swoim obserwatorom odwagi, by zmieniać swoje życie. Wielokrotnie przyznawał, że w jego przypadku zmiany nie byłyby możliwe, gdyby nie właśnie Justyna Nagłowska. To dzięki jej miłości i wsparciu wyszedł na prostą po latach uzależnienia od alkoholu. Ale to jak się okazuje, nie jedyne powody do radości. W tym samym wpisie aktor pochwalił się, że... jest już po ślubie! „Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczęśliwi” napisał.
 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub!

Aktor w noworocznym wpisie wyznał, że jakiś czas temu, rok po zaręczynach Justyna Nagłowska została jego żoną! Jeśli sugerować się zdjęciami, to para wzięła ślub na Ibizie, w otoczeniu malowniczych krajobrazów, bez żadnego zadęcia, ale zwyczajnie, na luzie. Pan młody miał na sobie beżowe spodnie, jasnoniebieską koszulę i brązowe mokasyny, za to panna młoda białą, długą do ziemi boho suknię bez ramiączek, narzuconą na nią białą koszulę, a do tego brązowe botki i wianek z żywych kwiatów na głowie. Na zdjęciach widać radość, wzruszenie i prawdziwą miłość! I pomyśleć, że para jest razem od 7 lat, ale poznała się ponad dekadę temu, gdy oboje byli dwudziestoparolatkami. Oboje pracowali wówczas na planie Teatru Telewizji, w którym Borys Szyc grał syna Krystyny Jandy, a Justyna Nagłowska była jej asystentką. To wtedy zakochali się w sobie i związali po raz pierwszy, ale ta relacja nie potrwała zbyt długo. Ich drogi rozeszły się na kilka kolejnych lat, w czasie których oboje szukali miłości w innych związkach, by ostatecznie zejść się i dać sobie kolejną szansę. Dziś para jest nie tylko po ślubie, ale także... spodziewa się swojego pierwszego potomka! W listopadzie oboje poinformowali, że zostaną rodzicami. Teraz zdradzili płeć dziecka.
 

Borys Szyc zdradził płeć swojego dziecka, które na świat przyjdzie w 2020 roku

Justyna Nagłowska jest aktywną zawodowo mamą dwóch córek, a niebawem na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko ze związku z Borysem Szycem. Aktor również z poprzedniego związku ma córkę, nastoletnią Sonię. Teraz wszystkie trzy dziewczyny doczekają się... brata! Świeżo upieczeni małżonkowie potwierdzili, że w 2020 roku na świat przyjdzie ich syn. Informacja ta rozwiewa wszelkie plotki, które spekulowały, że para spodziewa się córki, dla której już wybrała imię: Wanda. Ciekawe więc, jakie wymyślili dla chłopca.

Pozostaje nam serdecznie pogratulować państwu Szyc!

Poniżej zobaczycie wpis i zdjęcia ze ślubu Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego foto: @laflordelotus.photography #dowidzenia2019 #witaj2020 #wifey #hubby #wszystkiegodobrego #justmarried #wellalmostjust #dzieki @bizuteriayes

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc) Gru 31, 2019 o 11:41 PST