„Top Model” to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w telewizji w Polsce. Do tej pory wyemitowano 11 edycji (trwają prace nad kolejną). W każdej z nich poznałyśmy osoby, które marzą o karierze w modelingu i / lub show-biznesie. Niektórzy osiągnęli swój cel. Inni – nawet mimo sukcesów – poszli inną drogą. Do drugiej z wymienionych m.in. Olga Kaczyńska, która wygrała w jednej z pierwszych edycji modowego show. Choć wiele osób wróżyło jej karierę, zwyciężczyni wybrała życie z dala od blasku fleszy. Została lekarką. Poza tym wzięła ślub i zmieniła nazwisko z Olgi Kaczyńskiej na Olga Samolińska. A kilka miesięcy temu poinformowała, że wraz z mężem spodziewają się pierwszego dziecka. Jak się właśnie okazało, maleństwo jest już na świecie.

Zwyciężczyni „Top Model” została mamą

Olga Samolińska wycofała się z show-biznesu i nie związała swojego życia zawodowego z modelingiem. Natomiast jest aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. I to właśnie za pośrednictwem popularnej aplikacji dzieli się ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami najważniejszymi czy, po prostu, najpiękniejszymi momentami ze swojego życia. Na jej profilu znajdziemy m.in. zdjęcia ze ślubu, z wakacji, podczas których poinformowała, że jest w ciąży (możecie zobaczyć je poniżej), a także pierwsze zdjęcie z dzieckiem. 

Olga Kaczyńska z „Top Model” urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Dzięki najnowszej publikacji na Instagramie dowiedziałyśmy się, że 30 czerwca 2023 roku Olga Samolińska urodziła dziewczynkę. Razem z mężem wybrali dla niej imiona Zuzanna Roma. Zwyciężczyni drugiej edycji „Top Model” nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa. Wszystko wskazuje na to, że jej najbliżsi również. 

Od tygodnia razem w domu – napisała Olga Samolińska na Instagramie. – Jest najpiękniej. Zuzanna Roma Samolińska. 30.06.2023r.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami i słowami wsparcia. Gratulacje! Dużo zdrówka dla Waszej trójki – napisała Zuza Kołodziejczyk, która (podobnie jak młoda mama) wygrała w „Top Model”. My również życzymy wszystkiego dobrego.