Ed Sheeran został ojcem! Muzyk zdradził płeć i imię dziecka
Eh Sheeran został po raz pierwszy ojcem! Muzyk nie tylko zdradził płeć dziecka, ale również imię. Poznajcie szczegóły!

Ed Sheeran właśnie pochwalił się, że po raz pierwszy został ojcem! Muzyk opublikował na swoim profilu na Instagramie kolorowy kocyk, maleńkie skarpetki i całkiem dużo szczegółów. Ed i jego żona Cherry Seaborn zostali rodzicami dziewczynki, która pod okiem wspaniałego zespołu medycznego przyszła na świat w zeszłym tygodniu. Nazywa się Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. „Jesteśmy w niej kompletnie zakochani. Zarówno mama, jak i dziecko czują się niesamowicie i wszyscy jesteśmy w siódmym niebie. Mamy nadzieję, że w tym czasie uszanujecie naszą prywatność. Przesyłam dużo miłości i do zobaczenia” – napisał muzyk.
Ed Sheeran i Cherry Seaborn zostali rodzicami
Ed Sheeran i Cherry Seaborn przez kilka ostatnich miesięcy starali się utrzymać ciążę w tajemnicy. Ale ponieważ jednak do rozwiązania było bliżej, przyszli rodzice postanowili podzielić się szczęśliwą nowiną z najbliższymi – rodziną i przyjaciółmi. Zwłaszcza, że nie potrafili już dłużej ukrywać swojej radości. Tym sposobem radosna nowina informacja przedostała się do mediów na początku sierpnia. - Są absolutnie zachwyceni – zdradziła wówczas Daily Mail osoba z najbliższego otoczenia pary.
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.
29-letni Ed Sheeran i młodsza od niego o dwa lata Cherry Seaborn znają się jeszcze z czasów szkolnych. Parą są od lat pięciu, zaś od dwóch – małżeństwem. Na ślubnym kobiercu stanęli w grudniu 2018 roku podczas kameralnej ceremonii, na którą zaprosili zaledwie 40., najbliższych im osób. - Rozpoczynam życie z Cherry. Nie mogę spędzić następnych 20 lat w trasie. Nie miałbym nic przeciwko temu, aby poświęcić się dzieciom. Jeśli ktoś by mi powiedział, że nie mogę koncertować przez następne dziesięć lat, jeśli zostanę ojcem, to w porządku, bo to jest to, na co się pisałem – mówił Sheeran tuż po tym, jak zmienił stan cywilny.
Zobacz także: Gwiazdy, które zostaną rodzicami w 2020 roku. Wśród nich Sophie Turner i Joe Jonas oraz Gigi Hadid i Zayn Malik