3 dzień maja ubiegłego roku bez wątpienia przeszedł do historii w rodzinie Kardashian-Jenner. Był to bowiem pierwszy raz, gdy na słynnych, pokrytych czerwonym dywanem schodach Metropolitan Museum of Art pojawiły się wszystkie siostry klanu wraz z najsłynniejszą mamagerką, Kris Jenner. Zaproszenie na słynną Met Galę, organizowaną przez magazyn „Vogue” pod przewodnictwem Anny Wintour, debiutancko otrzymały wówczas Khloe oraz Kourtney Kardahian, które miały szansę wykazać się i zrobić wrażenie na wymagającej redaktorki naczelnej za sprawą motywu przewodniego: „In America: An Anthology of Fashion”. Czyżby Kardashianki nie sprostały oczekiwaniom? Czy szeroko komentowana czapka z daszkiem Kylie uraziła Wintour? A może była to kontrowersyjna decyzja Kim, by założyć historyczną suknię Marilyn Monroe

Nie wiadomo, jednak jakiś czas temu po sieci krążyły plotki na temat listy gości tegorocznej Met Gali, na której wyjątkowo nie pojawiła się żadna z sióstr z rodziny Kardashian-Jenner. Wszelkie wątpliwości szybko zostały jednak rozwiane przez team Kim, który zapewnił, że gwiazdy popularnego reality show ponownie zagoszczą w Nowym Jorku, tym razem by zaprezentować kreację oddające hołd Karlowi Lagerfeldowi. Co więcej, influecerki pojawiły się w Big Apple wraz ze swoimi pociechami. Czy planują na tegoroczną Met Gale zabrać swoje dzieci?

10-letnia córka Kourtney Kardashian z torebką Chanel z 2013 roku. Penelope szykuje się na Met Galę?

Wszystko wskazuje na to, że wbrew plotkom, które krążyły po sieci, rodzina Kardashian-Jenner pojawią się na tegorocznej Met Gali. Skąd takie wnioski? Gwiazdy reality show są już w Nowym Jorku, gdzie zapewne trwają ostatnie poprawki i przymiarki przed najważniejszym wieczorem w świecie mody. Jak się jednak okazuje, Kourtney oraz Kim nie przyleciały na wydarzenie same. Najstarsze z sióstr Kardashian postanowiły zabrać do stolicy hot-dogów i żółtych taksówek swoje dzieci – North West i Penelope Disick. Internet kipi od plotek, jakoby 9-latka i 10-latka miały pojawić się na słynnych schodach Metropolitan Museum of Art. Dlaczego? Wszystko zaczęło się od torebki córki Kourtney Kardashian. I to nie byle jakiej. Dziewczynka przyłapana była w Nowym Jorku z oryginalną torebką hula hoop od francuskiej marki Chanel z kolekcji na sezon wiosna-lato 2013. Jak wiadomo, tematem przewodnim tegorocznej Met Gali jest twórczość Karla Lagerfelda, czyli niemieckiego projektanta, który przez lata tworzył markę Chanel. Przypadek?

fot. Getty Images / Gotham

10-letnia torebka w ręce Penelope bez wątpienia nie jest przypadkiem (szczególnie, że została stworzona w roku narodzin córki Kourtney), jednak dziewczynka nie pojawi się na Met Gali. Dlaczego? Wszystko ze względu na zasady ustanowione przez Annę Wintour w 2018 roku, które mówią, że by zostać zaproszonym lub zaproszoną na wyjątkowe wydarzenie, należy mieć ukończone 18 lat. Wygląda więc na to, że zarówno Penelope, jak i North West będą musiały jeszcze chwilę poczekać. Nie możemy się jednak doczekać młodego pokolenia Kardashianek na słynnym czerwonym dywanie.