Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Sia

fot. Stefanie Keenan / Getty Images

Piosenkarka wyznała niedawno, że zrobiła sobie lifting twarzy.

Jestem artystką, która ukrywa swoją twarz i nie kłamie na żaden temat – powiedziała podczas Daytime Beauty Awards. – Dr. Ben Talei wykonał mi świetny lifting twarzy. On jest niesamowity i robi naprawdę dobrą robotę – nie tylko dla światowych gwiazd.

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Lady Gaga

fot. Jackson Lee / Getty Images

Nigdy nie miałam zrobionego czegoś poważnego – powiedziała Lady Gaga Howardowi Sternowi w 2013 roku. – Ale przeszłam przez taką fazę, kiedy miałam obsesję na punkcie robienia zastrzyków na twarz.

Teraz jednak piosenkarka zapewnia, że już z tym skończyła. Tego wszystkiego już nie ma – wyznała. – Kiedyś mój znajomy fotograf powiedział mi, że mnie kocha, ale jeśli nie przestanę obstrzykiwać sobie twarzy, to mnie zabije.

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Joe Jonas

fot. Stefanie Keenan / Getty Images

W naszym zestawieniu znalazł się też mężczyzna, chociaż oni zdecydowanie rzadziej decydują się na operacje plastyczne czy zabiegi. Nie oznacza to jednak, że ten temat ich nie dotyczy. Najlepszym na to dowodem jest Joe Jonas, który o zabiegach plastycznych wypowiedział się w „Allure”.

Robiłem sobie zastrzyki. Pierwszy raz poddałem się zabiegowi, gdy zacząłem zauważać coraz więcej zmarszczek. Rezultaty dodały mi pewności siebie, której szukałam.

Najlepiej wyglądasz wtedy, gdy czujesz się najlepiej – dodał muzyk.

Zobacz także:

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Kim Cattrall

fot. Pierre Mouton / Getty Images

Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” od dawna otwarcie mówi o ingerencji w swój wygląd. Kilka miesięcy temu wyznała nawet, że robi wszystko, co może, aby powstrzymać starzenie.

Jestem po sześć dziesiątce i staram się walczyć ze starzeniem na wszystkie możliwe sposoby – powiedziała Kim Catrall w wywiadzie z „The Sunday Times”. – Są wypełniacze, jest botoks. Jest tak wiele różnych rzeczy, które możesz zrobić. Warto je wypróbować i sprawdzić czy to coś dla ciebie. To nie jest tylko kwestia próżności.

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Jennifer Aniston

fot. Albert L. Ortega / Getty Images

Aktorka, która kilka lat temu została uznana najpiękniejszą kobietą na świecie również przyznała się do ingerencji chirurgicznej. Jennifer Aniston zoperowała sobie nos.

Wyprostowałam sobie przegrodę. To najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam – wyznała „People” w 2007 roku. – Po raz pierwszy od lat spałam, jak dziecko. Odniosę się też do wszystkich plotek. Jak bardzo nudno by to nie brzmiało, nos nadal jest mój. Cały. Wciąż mój.

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Blac Chyna

fot. Kevin Winter / Getty Images

Celebrytka nie ukrywa, że na przestrzeni lat przeszła wiele zabiegów kosmetycznych. Na początku chodziło o ilość, jednak wygląda na to, że Blac Chynie zmienił się teraz punkt widzenia. W marcu 2023 roku modelka zmniejszyła sobie piersi i pośladki. Rozpuściła też wszystkie wypełniacze, które miała w twarzy. Później wyznała, że gdy patrzyła na swoje zdjęcia, nie poznawała samej siebie.

Patrzę na swoje stare zdjęcia. I słuchajcie, ta twarz wygląda przedziwnie – powiedziała w wideo na Instagramie.

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Bella Hadid

fot. Kevin Winter / Getty Images

Bella Hadid uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Modelka wyznała magazynowi „Vogue”, że pierwszą operację plastyczną wykonała w wieku 14 lat. Zoperowała sobie wtedy nos. Teraz tego żałuje.

Szkoda, że nie zostawiłam tego nosa. Myślę, że musiałabym do tego dorosnąć. Przez pewien czas ludzie sprawiali, że czułam, że nie zasługuje na to wszystko. Oni zawsze mają coś do powiedzenia. Ja zawsze byłam źle rozumiana w swojej branży i przez ludzi, którzy mnie otaczają – powiedziała w magazynie.

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Kim Kardashian

fot. James Devaney / Getty Images

Jeśli chodzi o Kardashianki, to temat ich operacji plastycznych jest dość kontrowersyjny. Sławne siostry często zaprzeczają, że poddały się jakimkolwiek zabiegom. Kim Kardashian postanowiła jednak wypowiedzieć się na temat poprawiania urody.

Naprawdę zależy mi na tym, żebym dobrze wyglądała – przyznała w „Allure” w sierpniu 2022 roku. – Prawdopodobnie zależy mi na tym bardziej niż 90% ludzi na tej planecie. Nie jest łatwo, gdy jest się mamą i jest się wyczerpaną. (…) Wykonuję zabiegi laserowe.

Założycielka marki Skims dodała też, że zrobiła sobie botoks, ale zaprzeczyła, że ma wypełniacze w ustach i policzkach. Żadnego wypełniacza. Nigdy nic sobie nie wypełniłam – powiedziała.

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Courtney Cox

fot. Raymond Hall / Getty Images

Courtney Cox znamy głównie z roli Moniki w kultowym serialu „Friends”. Gwiazda przyznała, że ona również miała problem z tym, że się starzeje. Przez lata próbowałam gonić za młodością – wyznała w „The Sunday Times”.

Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że po tych wszystkich zastrzykach, wyglądam naprawdę dziwnie. Robiłam sobie różne rzeczy, których teraz nigdy bym nie zrobiła – mówiła dalej. – Był taki okres, w którym pomyślałam sobie, że muszę przestać, bo to stało się po prostu szalone.

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Cardi B

fot. Chance Yeh / Getty Images

W 2019 roku raperka powiedziała swoim fanom, że przeszła liposukcję. Później wypowiedziała się na ten temat w serwisie E!News.

Gdy słyszysz, że ktoś zrobił sobie liposukcję, to myślisz, że po prostu poszedł do lekarza i już. Od razu wygląda wspaniale. Ale to tak naprawdę bardzo długi proces, potem rekonwalescencja. To zajmuje więcej niż trzy czy cztery miesiące – wyznała.

Gwiazdy, które przyznały się do operacji plastycznych - Chrissy Teigen

fot. Variety / Getty Images

Koleją gwiazdą, która zdecydowała się na liposukcję jest Chrissy Teigen. To była jedna z lepszych rzeczy, jakie zrobiłam – przyznała modelka.

To było takie proste. Sprawiło, że poczułam się lepiej w sukienkach, poczułam się pewniej. To była też najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam. Ale nieważne - podoba mi się - wyznała. 

Dodatkowo w 2020 roku Chrissy przeszła operację usunięcia implantów piersi.