Według wielu osób, znak zodiaku, pod którym się urodziłyśmy lub urodziliśmy, może mieć ogromny wpływ na różne aspekty naszego życia. W tym na budowane przez nas relacje. Wskazujemy cztery znaki zodiaku, z którymi naprawdę trudno zbudować dobry i trwały związek. Sprawdź, o które chodzi i dlaczego – gwarantujemy, że nie obejdzie się bez zaskoczeń.

Znaki zodiaku, które są najgorsze w związkach: Panna

Panna to królowa perfekcjonizmu. Choć zdarza jej się nie zauważać własnych wad, zawsze, ale to naprawdę zawsze zwraca uwagę na błędy popełniane przez inne osoby. Jeśli coś pójdzie nie po jej myśli, będzie bardzo niezadowolona. I na pewno cię o tym poinformuje. Gdy jest w związku, dba o to, by wszystko było idealnie (czytaj: dokładnie w taki sposób, w jaki chce), co może się stać męczące dla partnera lub partnerki. Co więcej, Panna dużo analizuje i lubi mieć nad wszystkim kontrolę. 

Znaki zodiaku, które są najgorsze w związkach: Strzelec

Strzelec jest bardzo uroczy. Wie, jak zwrócić na siebie uwagę innych osób, a następnie przyciągnąć je do siebie. Nie ma problemu z nawiązywaniem nowych relacji romantycznych. Sprawy zaczynają się komplikować, gdy w związku robi się poważniej, trzeba go pielęgnować. Dlaczego? Spieszymy z odpowiedzią. Według horoskopu, Strzelec jest impulsywny, łatwo się denerwuje i czasem trudno mu zaakceptować fakt, że coś nie idzie po jego myśli. Niestety może to generować pewne napięcia, prowadzić do nieporozumień w związku. Co więcej, ten znak zodiaku znany jest z braku decyzyjności, a także częstych zmian nastroju. Jednego dnia powie ci, że jest szczęśliwy i chce dalej pielęgnować łączące was uczucie. Natomiast następnego stwierdzi, że jego wolność jest ograniczana. Potrzebuje oddechu – przerwy albo nawet całkowitego zakończenia relacji. Podsumowując: czasem naprawdę trudno nadążyć za Strzelcem i wahaniami jego nastrojów. 

Znaki zodiaku, które są najgorsze w związkach: Wodnik

Wśród znaków zodiaku, które są najgorsze w związkach, nie mogło zabraknąć Wodnika. Czym sobie zasłużył? Na początku znajomości osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku wydaje się niezwykle interesująca. Inteligentna, kreatywna, zabawna. Do tego organizuje najlepsze randki ever (jak z jakiejś komedii romantycznej dla nastolatek i nastolatków). Jednak gdy emocje opadną, a pierwsze zauroczenie minie, Wodnikowi... zaczyna się nudzić. Ten znak zodiaku nie znosi rutyny. Dlatego bywa trudny i nieznośny w związku. Może trzymać partnera albo partnerkę na dystans i obmyślać ewentualny plan ucieczki bądź podejmować się kontrowersyjnych działań, które dostarczą mu nowych – potrzebnych jak powietrze – wrażeń, a przy okazji sprawią, że znowu znajdzie się w centrum zainteresowania. 

Znaki zodiaku, które są najgorsze w związkach: Ryby

Ryby mają romantyczne dusze. Częściej kierują się sercem niż rozumem. Są opiekuńcze, a do tego oddane. Idealny materiał na partnera bądź partnerkę? Tylko pozornie. Bo w rzeczywistości zodiakalne Ryby często uzależniają się od osoby, którą kochają i darzą bezgranicznym zaufaniem. A nawet przestają sobie wyobrażać życie bez partnera czy partnerki u boku. Niestety może się to okazać bardzo niebezpieczne zarówno dla jednej, jak i drugiej strony. 

__

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: