Adam Zdrójkowski nie może w ostatnim czasie narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. Przypomnijmy, że młody aktor zyskał niedawno sporą rzeszę nowych fanów, których zachwyciły jego występy w 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Sukcesy w rozrywkowym show Polsatu zbiegły się zresztą w czasie ze sporymi zawirowaniami w jego życiu osobistym. W trakcie nagrań do show media obiegła bowiem zaskakująca informacja o zakończeniu jego pięcioletniego związku z Wiktorią Gąsiewską.

Adam Zdrójkowski znalazł pocieszenie po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską?

W trakcie udziału w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Adam Zdrójkowski zmuszony był udzielać licznych wywiadów. Konsekwentnie odmawiał jednak poruszania przed kamerami tematu rozstania ze swoją znaną dziewczyną.

Staram się, żeby moje życie prywatne nie wpływało na moje życie zawodowe. Jest ok. Staram się być profesjonalny w każdej kwestii, w każdej sferze swojego życia i tutaj mam nadzieję, że nie zawodzę swoich kolegów. Czuję się dobrze - mówił jesienią ubiegłego roku w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post.

Aura tajemnicy towarzysząca zakończeniu związku jednej z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie sprawiła, że tabloidy zaczęły jeszcze silniej węszyć w poszukiwaniu kolejnych sensacji. I dopięły swego. Zaledwie kilka dni po tym, jak w sieci pojawiły się informacje o rzekomym romansie Wiktorii z jej kolegą z planu serialu „Barwy szczęścia”, media obiegła plotka o... nowej wybrance Adama.

Adam Zdrójkowski i Vanessa Rojewska komentują plotki o swoim romansie

Dziewczyną, którą czołowy serwis plotkarski łączy z utalentowanym 22-latkiem, jest niejaka Vanessa Rojewska. Kończąca za miesiąc zaledwie 16 lat początkująca modelka i influencerka wybrała się niedawno z aktorem do jednej z modnych warszawskich restauracji. Zdarzenie uwiecznili obecni na miejscu paparazzi, a Pudelek, gdzie ukazały się wspomniane zdjęcia, w znanym sobie stylu dopisał do tego niezwykle soczystą historię.

Co ciekawe, Adam Zdrójkowski nie omieszkał skomentować artykułu na temat swojej „randki” z młodszą o 6 lat dziewczyną. Aktor wyśmiał insynuacje serwisu.

Randka we czworo XDDD - napisał na instastory, dając jasno do zrozumienia, że wcale nie był na kolacji z Vanessą sam.

Zobacz także:

Serialowy brat Macieja Musiała postanowił również podziękować... paparazzi, którzy przy okazji sfotografowali jego auto.

Ale dziękówa za ładną fote fury! Niebawem będę sprzedawał. Chętnych zapraszam na pv - oznajmił.

Medialne doniesienia na swój temat skomentowała w końcu także sama zainteresowana. Vanessę również rozbawiła sensacyjna publikacja Pudelka.

A dzisiaj kolejna randka w trójkę z 6 lat starszymi - napisała przy selfie ze swoimi koleżankami.

Na kolejnym instastory młodziutka modelka jednoznacznie zaprzeczyła doniesieniom, jakoby łączyło ją z Adamem Zdrójkowskim coś więcej niż przyjaźń.

Tak teraz totalnie szczerze, sprostujmy. Luźne spotkanie koleżeńskie, nie rozumiem nakręcania tego... - napisała.

Zaskoczeni?

vanessarojewska / instagram.com