Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski uznawani byli za jedną z najbardziej hot par w rodzimym show-biznesie. Przez lata z powodzeniem łączyli życie prywatnym z zawodowym. Wspólnie występowali na scenie w Teatrze 6. Piętro i spotykali się na planach popularnych produkcji, na czele z „M jak miłość”. Ku zdumieniu wszystkich pod koniec 2021 roku podjęli decyzję o rozstaniu. Około miesiąc później aktorka w oficjalnym oświadczeniu potwierdziła medialne doniesienia. 


Choć ich prywatne drogi się rozeszły, para wciąż pracuje razem. Jak wiadomo, praca z eks to nie jest najłatwiejsza sprawa pod słońcem, zwłaszcza na świeżo, tuż po rozstaniu. Jak wyjaśniała aktorka, oboje z Mikołajem podchodzą do swoich zobowiązań aktorskich profesjonalnie i oddzielają sprawy prywatne od zawodowych. Jak im to wychodzi? O tym można było się przekonać w poniedziałkowy wieczór, podczas premiery ich najnowszego spektaklu w warszawskim Teatrze Komedia. 


Komedia „Boeing Boeing”, w której zagrała była para, została wyreżyserowana przez Marcela Wiercichowskiego na podstawie tekstu Marca Camolettiego o tym samym tytule. W 1991 roku została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii. To opowieść o Maksie – poligamiście związanym z trzema kobietami – każda jest stewardesą w innej linii lotniczej. Niespodziewane zmiany w rozkładach lotów sprawią, że sprawy się skomplikują....


Spektakl, w którym poza byłymi kochankami zagrali: Elżbieta Jarosik, Karolina Chapko, Anna Jarosik i Michał Meyer, wymagał od Kalskiej i Roznerskiego spędzenia wielu godzin razem na scenie. Wielokrotnie odgrywają wspólne sceny. A na premierze po spektaklu pozowali do zdjęcia grupowego z resztą obsady. Można im pozazdrościć profesjonalizmu?

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.