Na początku marca 2020 roku dowiedzieliśmy się, że Aleksandra Żebrowska jest w ciąży. Celebrytka przekazała fanom radosną nowinę w dość nietypowy sposób – nie pokazała od razu ciążowego brzuszka, ale opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie przedstawiające kanapki z musztardą i ogórkiem kiszonym, w opisie postu dodała natomiast hashtag #pregnancyannouncement („ogłoszenie ciążowe”). Od tamtej pory Aleksandra Żebrowska chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami zarówno tymi lepszymi, jak i gorszymi chwilami z życia ciężarnej kobiety. W lipcu zdradziła natomiast płeć dziecka. Okazało się, że Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski spodziewają się chłopca. Trzeci syn pary przyszedł na świat w ubiegłym tygodniu - sprawdźcie, jak ma na imię i zobaczcie jego pierwsze zdjęcia. 

Aleksandra Żebrowska urodziła!

W środowy wieczór dowiedzieliśmy się, że Aleksandra Żebrowska urodziła chłopca. Źródło portalu Pudelek zdradziło, że maleństwo jest zdrowie i ma się dobrze. Szczęśliwi rodzicie nie potwierdzili informacji o narodzinach trzeciego syna od razu. Michał Żebrowski opublikował pierwsze zdjęcie chłopca „dopiero” w miniony weekend. Z opisu fotografii, którą aktor opublikował w swoich mediach społecznościowych, dowiedzieliśmy się, że otrzymał on imię Feliks. „Cześć Feliks” – napisał. Natomiast wczoraj na profilu Aleksandry Żebrowskiej pojawiło się zdjęcie z porodówki. Widzimy na nim szczęśliwą mamę i przytulonego do niej Feliksa. Pod zdjęciem posypały się komentarze z gratulacjami od fanów, a także od gwiazd. Wśród nich znalazły się krótkie wypowiedzi Borysa Szyca, Katarzyny Zielińskiej, Pauliny Krupińskiej, Zofii Zborowskiej i Maffashion. Zdjęcia małego Feliksa opublikowane przez Aleksandrę Żebrowską oraz Michała Żebrowskiego znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Przypomnijmy, że Feliks jest trzecim synem Aleksandry Żebrowskiej i Michała Żebrowskiego. Franciszek, czyli pierwsze dziecko jednej z najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie, urodził się w 2010 roku. Z kolei Henryk jest od niego o trzy lata młodszy.

W polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby boom! Niedawno na świat przyszedł pierwszy syn Agnieszki Radwańskiej. Na szczęśliwe rozwiązanie czekają natomiast Barbara Kurdej-Szatan, Lara Gessler, a także Julia Kuczyńska, czyli Maffashion. W ostatnim lipca radosną nowinę swoim fanom przekazała również Natalia Klimas. Aktorka już za kilka miesięcy zostanie mamą po raz drugi.

Agnieszka Radwańska została mamą! Znamy płeć i imię dziecka >>>