Anne Hathaway należy do grona najpopularniejszych aktorek na świecie. Ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról. Teraz możemy oglądać ją w komedii romantycznej „Miłość bez ostrzeżenia” (w obsadzie jest także Joanna Kulig). Natomiast w przeszłości wystąpiła w takich produkcjach jak „Praktykant”, „Interstellar”, „Jeden dzień” czy „Pamiętnik księżniczki”. Prawdopodobnie największy rozgłos przyniosła jej kreacja Andy Sachs w kultowym już filmie „Diabeł ubiera się u Prady”. Znana i ceniona aktorka wielokrotnie udowadniała, że ma doskonałe wyczucie stylu i sama mogłaby pracować w czasopiśmie modowym na miarę „Runway”. A jej ostatnia stylizacja to kolejne potwierdzenie tej tezy.

Anne Hathaway zachwyciła na gali Film Independent Spirit Awards

Nie tak dawno w Santa Monica odbyła się gala wręczenia nagród Film Independent Spirit Awards. Anne Hathaway to jedna z gwiazd, które wzięły udział w prestiżowym wydarzeniu. Tamtego dnia aktorka postawiła na biały total look. Miała na sobie cekinowy kombinezon w kolorze białym od Valentino (domu mody, z którym regularnie współpracuje). Z kolei na wierzch narzuciła dopasowany do niego długi płaszcz z podkreślonymi ramionami, który został wykonany z jedwabiu. Zobaczcie:

fot. Getty Images / Stefanie Keenan / Contributor

Look w całej okazałości widać na zdjęciu aktorki z Michelle Williams.

fot. Getty Images / Stefanie Keenan / Contributor

Anne Hathaway założyła płaszcz od polskiej projektantki 

Jak się okazuje, zachwycające okrycie wierzchnie to propozycja polskiej projektantki na nowy sezon. Magda Butrym, bo właśnie o niej mowa, jest coraz bardziej znana na świecie. Topowe gwiazdy uwielbiają jej projekty. Oprócz Anne Hathaway, ubrania i akcesoria z polską metką (często ozdabiane różami) są wybierane przez członkinie klanu Kardashian-Jenner, Hailey Bieber, Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Seleny Gomez czy Beyonce. Nic dziwnego, bo są nie tylko piękne, ale również uszyte z najwyższej jakości materiałów. 

Anne Hathaway to Andy Sachs w prawdziwym życiu? Cóż, trudno powiedzieć. Jednak – niezaprzeczalnie – jej stylizacje z imprez branżowych za każdym razem robią wrażenie, a co za tym idzie: są szeroko komentowane w mediach (nie tylko) modowych. Gwiazda ma świetny gust. Poza tym współpracuje z ekspertkami i ekspertami od wizerunku, na czele ze stylistką Erin Walsh, co też nie jest bez znaczenia. 

Zobacz także: