Bal Fundacji TVN Nie Jesteś Sam powrócił po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Jedna z największych imprez charytatywnych w naszym kraju przyciągnęła plejadę gwiazd. Wśród nich osoby związane zawodowo ze stacją, w tym aktorzy, celebryci oraz prowadzący „Dzień dobry TVN” i innych programów rozrywkowych. Zobaczcie relację z czerwonego, a właściwie czarno-zielonego dywanu.  

Bal Fundacji TVN 2022: gwiazdy na czerwonym dywanie

Na wspomnianym wydarzeniu pojawili się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, którzy tworzą jedną z najpopularniejszych par w rodzimym show-biznesie. Celebrytka postawiła na spektakularną sukienkę ze złotym gorsetem, a ex-piłkarz na klasyczny garnitur. Agnieszka Woźniak-Starak również wsparła Fundację TVN. Prezenterka założyła z tej okazji srebrną maxi o oryginalnym kroju. Agnieszka Dygant, Anna Kalczyńska oraz Natasza Urbańska wybrały kreacje w tym samym kolorze. W imprezie charytatywnej wzięli udział również Zofia Ślotała, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, Małgorzata Socha oraz Małgorzata Kożuchowska, którzy zdecydowali się na czerń. 

Bal Fundacji TVN 2022: pary na czerwonym dywanie

Wspomnieliśmy już o Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławie Majdanie oraz Joannie Przetakiewicz i Rinke Rooyensie. Jednak na Bal Fundacji TVN zaproszono także inne pary, które są znane ze świata kultury, mediów oraz show-biznesu. Chociażby Magdę Gessler i Waldemara Kozerawskiego, a także Edytę Pazurę i Cezarego Pazurę

Ich zdjęcia, a także zdjęcia innych gwiazd, które wzięły udział w sławnym Balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, możecie zobaczyć w naszej galerii. Czeka tam wiele zdjęć z czerwonego dywanu.