Czy to koniec ery Barbie? Po wielu miesiącach promocji filmu o plastikowej lalce nadchodzi nowe. Marka Bratz podjęła współpracę z Kylie Jenner i stworzyła figurki na jej podobiznę. Teraz każda i każdy z nas może mieć mini wersję Kylie u siebie w domu. Zobaczcie, jak wyglądają lalki. Robią wrażenie.

Kylie Jenner ma swoje własne lalki Bratz

Zabawki stworzone na podobiznę celebrytki i bizneswoman to limitowana kolekcja. W pudełku znajduje się jedna miniaturka i dołączone do niej akcesorium – pasujące do wydarzenia, na którym wzorowana była lalka. Jedno pudełko kosztuje niespełna 10 dolarów. Nie można wybrać sobie swojego ulubionego looku. Dopóki nie otworzy się pudełka nie wie się, która miniaturka do nas przyszła.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bratz (@bratz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bratz (@bratz)

Figurki przedstawiają Jennerkę w sześciu jej najbardziej znanych i ikonicznych stylizacjach. Widzimy Kylie z Met Gali 2019 w słynnej fioletowej sukience z piórami od Versace (która bardzo przypominała estetykę Bratz) oraz z Met Gali w 2022 roku, gdzie pojawiła się białej stylizacji, którą przełamała czapką z daszkiem. Nie zabrakło też jej nowszych looków. Kolejna lalka to Kylie z eventu Thierry Mugler, która ma na sobie gorsetową sukienkę i kryształową koronę. Odtworzona została również stylizacja z CFDA Fashion Awards 2022.

fot. Rabbani and Solimene Photography / Getty Images, bratz.com

fot. Taylor Hill / Getty Images, bratz.com

Jednak fanki i fani marki nie są do końca zadowoleni z nowej współpracy Bratz. W komentarzach wyrażają swoje zdanie.

Serio, kto o to prosił.

NIE CHCEMY TEGO 

Przynajmniej wybrali kogoś, kto naprawdę wygląda jak Bratz.

Ze wszystkich osób, które mogliście wybrać z całego świata? Serio?

Moje wewnętrzne dziecko jest smutne

Współpraca, której nie potrzebowaliśmy

Nie widziałam jeszcze ani jednego pozytywnego komentarza.

Kylie Jenner o współpracy z Bratz

Amerykanka wypowiedziała się na temat nieoczekiwanej współpracy z firmą zabawek.

Zobacz także:

Od dzieciństwa lubiłam Bratz i zawsze chciałam mieć swoją własną lalkę z tej firmy – powiedziała w komunikacie prasowym. – Kocham każdy etap procesu tworzenia tych lalek z teamem Bratz przez ostatni rok.

26-latka dodała też kilka zdjęć i filmików na swoje Instastory, gdzie rozpakowuje figurki razem ze Stormi. Zobaczcie je w naszej galerii na dole tego artykułu. Dodatkowo wyznała, że to jeszcze nie koniec jej współpracy z marką. Więcej niespodzianek z Bratz już niedługo – napisała tajemniczo.

kyliejenner / instagram

Co sądzicie o zabawkach inspirowanych Kylie Jenner?