Dużo ostatnio mówi się o Behati Prinsloo. Miesiąc temu modelka ogłosiła, że jest w ciąży. Zaraz po tym, jedna z influencerek opublikowała TikToka, w którym ujawnia, że miała romans z Adamem Levinem, czyli mężem Behati. Od tego czasu 34-latka nie udzielała się w mediach społecznościowych. Teraz jednak, gdy sytuacja już trochę się uspokoiła, a małżeństwo prawdopodobnie wszystko sobie wyjaśniło, modelka powróciła na Instagram. I to w najlepszym możliwym stylu, bo pokazała światu to, czego wszyscy oczekiwali. Swój ciążowy brzuszek!

Behati Prinsloo pokazuje, jak teraz wygląda jej ciążowy brzuch

Niedawno na Instastory aniołka Victoria’s Secret pojawiło się wideo, na którym widzimy Behati w całej okazałości. Modelka nagrywa się w lustrze, przez co widzimy jej sylwetkę. 34-latka ubrana była (na pewno nieprzypadkowo) w czarną, opinającą na górze sukienkę, która rozszerzała się u dołu. Bardzo ładnie podkreślała ona kształty Behati, a w szczególności piękny zaokrąglony brzuszek. Jego rozmiar wskazuje, że Prinsloo jest już przynajmniej w połowie ciąży, więc, razem z Levinem, już niedługo doczekają się trzeciego dziecka. Zobaczcie w naszej galerii!

Behati Prinsloo powróciła na Instagram, wrzucając zdjęcie z przekazem

W piątek 34-latka opublikowała na Instagramie pierwsze, po przerwie, zdjęcie. Zdecydowanie chciała ona coś nim przekazać. Na fotografii widzimy Behati, na tle scenografii do pokazu Victoria’s Secret, która ma wystawiony język i pokazuje środkowy palec. Rockowa stylizacja dodatkowo dodaje charakteru.

Nietrudno się domyślić, że przyszła mama trójki dzieci daje do zrozumienia hejterkom i hejterom, aby dali jej spokój, a ona sama nie przejmuje się wszystkim, co teraz się dzieje. Aktualnie media bardzo dużo piszą też o tym, że frontman zespołu Maroon 5 i ona, ze względu na rzekome zdrady, nie są już razem. Pełno jest spekulacji, że ich związek się zakończył. Może Behati chce właśnie pokazać, że wszystko jest w porządku, a jej relacja z mężem ma się dobrze? Oby tak właśnie było. My, tym czasem, wyczekujemy kolejnych ciążowych update’ów od Behati. Z zaokrąglonym brzuszkiem wygląda naprawdę przepięknie! Jej zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.