Behati Prinsloo i Adam Levine pobrali się w 2014 roku, choć wokalista Maroon 5 przez wiele lat zarzekał się, że nigdy nie chce wchodzić w związek małżeński. Jego zdanie na ten temat zmieniła dziewięć lat młodsza namibijska modelka, która swoją rozpoznawalność zawdzięcza wieloletniej współpracy z Victoria's Secret. Nigdy nie sądziłem, że tak mi się to spodoba. Teraz często nazywam Behati swoją żoną. Mówię to często bez powodu – żona, żona, żona – powiedział artysta w rozmowie z Ellen DeGeneres zaledwie dwa miesiące po hucznym ślubie.

Podobnie było w przypadku dzieci. Choć czterdziestotrzylatek nigdy nie widział się w roli ojca, dziś jest szczęśliwym tatą sześcioletniej Dusty Rose i czteroletniej Gio Grace. We wrześniu Behati poinformowała natomiast, że już niebawem rodzina Levine powiększy się o kolejną pociechę. Modelka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie zaokrąglonego brzucha, dzieląc się szczęśliwą nowiną w nonszalancki sposób w formie photo dump.

Adam Levine i Behati Prinsloo powitali trzecie dziecko

Ostatni trymestr ciąży nie był najłatwiejszy dla trzydziestoczteroletniej modelki. Pod koniec września pojawiły się pierwsze doniesienia na temat zdrady Adama Levina. Kochanka czterdziestotrzyletniego wokalisty zamieściła na swoim profilu na TikToku serię filmików, w których szczegółowo opisała relację z liderem Maroon 5. Sumner Stroh wyznała wówczas, że Adam Levine chciał nazwać swoje przyszłe dziecko jej imieniem

Artysta niedługo później opublikował długie oświadczenie, w którym publicznie przeprosił Behati za swoje zachowanie. Byłem głupi i naiwny, że ryzykowałem jedyną rzeczy, która się dla mnie naprawdę liczy. To był mój największy błąd. Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem – napisał na Instagramie 43-latek. Wszystko wskazuje na to, że para postanowiła dać sobie kolejną szansę i przepracować błędy z przeszłości. Zakochani pojawili się już razem publicznie, okazując sobie czułości, wbrew oczekiwaniom opinii publicznej.

Kilka dni temu na świecie pojawił się kolejny powód do walki o zdrową relację i szczęśliwą rodzinę. Jak podaje anonimowy informator serwisu „People”, Behati Prinsloo urodziła! Nie wiadomo jednak, jak nazywa się trzecia pociecha pary, nie mamy również żadnych fotografii rodziców z noworodkiem. Zostaje nam jedynie życzyć rodzinie dużo zdrowia, spokoju i radości z pierwszych dni z trzecim dzieckiem.